win xp instalacija .... problemcic

win xp instalacija .... problemcic

Član
ja na svamo svaki mjesec mijenjam windows od xp-a do viste pa Win7 i evo opet sam na xp-u

i nikakvih problema u instaliranju. radim preko biosa kao i ti :icon_rolleyes:
 
Član
a mozda ima neki fazon pa ako ti je 7-ica fabricki dosla na njemu, da ne moze nista starije instalirat. lupam, nisam upucen, ali mozda je moguce :icon_biggrin:
 
Da se ne mucis, nadji u biosu pod drive-om, tj. gdje su opcije u vezi hard diska ili SATA-e... treba ti sada biti podeseno na AHCI mode, a ti to promijeni u compatibility mode, snimi postavke i onda pokusaj s XP-om ;)
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Da se ne mucis, nadji u biosu pod drive-om, tj. gdje su opcije u vezi hard diska ili SATA-e... treba ti sada biti podeseno na AHCI mode, a ti to promijeni u compatibility mode, snimi postavke i onda pokusaj s XP-om ;)

isto sranje kod mene bilo, samo sa AHCI prebacis na IDE u biosu, i ima da leti ;)
 
Legend
ni to mi niej pomoglo za promjenama u bios-u ....pokusao, ali rijesio sam problem ,.... nadjem preko nekog 10.og sajta XP sa nekim "build-om" za ovaj problem
skinem ga na torrentu i evo pisem , leti ko raketa :lol:
ako nekom treba , a isto mu ide nizbrdo mimo svih ovih podesenja , naci cu link da skida ;)

da ne zaboravim , HVALA svima sto su se javili da pomognu , svaka cast decki ;)
 
Legend
jeste sata 2.5 hdd , mora da je to ta caka , al me izhebalo bas muski ,...nema veze sad znam , hvala opet momci ;)
 
Top