washing in croatia

washing in croatia

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Death_beat je napisao(la):
jeste li pomislili da je covjek mozda htio svoje auto predstaviti na "drugaciji" nacin..izlozba fotografija, i tu izlozbu je nazvao "washing in croatia", htio je dati ovom predstavljanju neku temu :)


sta drugo reci osim svaka cast....:cool:
 
Član
edoze je napisao(la):
ako je ovo tvoja bembara ja mislim da bi bilo ok da je stavis na avatar
mozda grijesim,al ja mislim da si vidio kak se bemba pere negdje na praonici,uslikao i nama prodajes maglu,da ja imam ovakvog ne bi na avatar stavljao neku na njemackim tablicama (?) i sa drukcijim felgama,a cini mi se da ni boja nije ista

hm...kao prvo...ne znam zasto si se nalozio bog te nema potrebe,nemam ja tebi potrebe sta dokazivat a kao drugo da imalo znas o bmw-u skuzio bi da je moja trojka obicna a ova na avatar M3 a ti pricas o nekim razlicitim bojama...nidje veze...a stavio sam je tu jer je dobra do bola i moj je jos uvijek neostvareni san...a s druge strane moja je stvar sta cu stavljati na avatar al u svakom slucaju hvala na komentaru...
 
Član
nodiash je napisao(la):
edoze je napisao(la):
ako je ovo tvoja bembara ja mislim da bi bilo ok da je stavis na avatar
mozda grijesim,al ja mislim da si vidio kak se bemba pere negdje na praonici,uslikao i nama prodajes maglu,da ja imam ovakvog ne bi na avatar stavljao neku na njemackim tablicama (?) i sa drukcijim felgama,a cini mi se da ni boja nije ista

hm...kao prvo...ne znam zasto si se nalozio bog te nema potrebe,nemam ja tebi potrebe sta dokazivat a kao drugo da imalo znas o bmw-u skuzio bi da je moja trojka obicna a ova na avatar M3 a ti pricas o nekim razlicitim bojama...nidje veze...a stavio sam je tu jer je dobra do bola i moj je jos uvijek neostvareni san...a s druge strane moja je stvar sta cu stavljati na avatar al u svakom slucaju hvala na komentaru...
meni je bolja ona na praonici,iz jednog razloga,sto je na nasim tablama...a tu na tvom avataru znam da nkad necu imat,mozda kad joj bude 20 godina
 
Početnik
ooooou-keeeeeej... znaci, ovo je thread o:
a) predstavljanju automobila clana nodiash
b) razgovoru o pranju u automatskoj praonici
c) smijesnom izgledu praonica+bmw
d) ne znam

ne kontam nista... (mozda zato sto imam plave pramenove, a? da ne uticu na ostatak tjemena, podtjemenog sadrzaja, itd.?)
 
Član
edoze je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
edoze je napisao(la):
ako je ovo tvoja bembara ja mislim da bi bilo ok da je stavis na avatar
mozda grijesim,al ja mislim da si vidio kak se bemba pere negdje na praonici,uslikao i nama prodajes maglu,da ja imam ovakvog ne bi na avatar stavljao neku na njemackim tablicama (?) i sa drukcijim felgama,a cini mi se da ni boja nije ista

hm...kao prvo...ne znam zasto si se nalozio bog te nema potrebe,nemam ja tebi potrebe sta dokazivat a kao drugo da imalo znas o bmw-u skuzio bi da je moja trojka obicna a ova na avatar M3 a ti pricas o nekim razlicitim bojama...nidje veze...a stavio sam je tu jer je dobra do bola i moj je jos uvijek neostvareni san...a s druge strane moja je stvar sta cu stavljati na avatar al u svakom slucaju hvala na komentaru...
meni je bolja ona na praonici,iz jednog razloga,sto je na nasim tablama...a tu na tvom avataru znam da nkad necu imat,mozda kad joj bude 20 godina

i kad joj bude bilo 20god bit ce dobra vozilica...ne bi bilo lose imat je i tad...:D
 
Član
bilosto je napisao(la):
ooooou-keeeeeej... znaci, ovo je thread o:
a) predstavljanju automobila clana nodiash
b) razgovoru o pranju u automatskoj praonici
c) smijesnom izgledu praonica+bmw
d) ne znam

ne kontam nista... (mozda zato sto imam plave pramenove, a? da ne uticu na ostatak tjemena, podtjemenog sadrzaja, itd.?)

iskren da budem nemam pojma...ja samo stavio 4 slikice svog autica i ispade gongula prava...ups...:icon_redface:
 
OK su slike,imas pravo da slikas gdje hoces i to pokazes,al naziv teme je ONO....mogao si ko i ostali na forumu,a ne izigravat frajera.usvakom slucaju bembara je dobra tvoja ili ne:cool:
 
Član
Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
OK su slike,imas pravo da slikas gdje hoces i to pokazes,al naziv teme je ONO....mogao si ko i ostali na forumu,a ne izigravat frajera.usvakom slucaju bembara je dobra tvoja ili ne:cool:

naziv je apsolutno tacan...i bilo je pranje u hrvatskoj,tacnije u vodicama, samo sto su to neki ocigledno pogresno protumacili a to mi nije bila namjera...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top