washing in croatia

washing in croatia

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Davor_ je napisao(la):
sta je tu cudno ima u doboju takaw car wash

zajebancija je bila nisam ozbiljno mislio al kad si vec na ozbilju okreno ne znam da ima u doboju ista takva nit me interesuje, ne zalazim u te "metropole" :lol:
 
Član
il sam ja glup il ovdje nema nista smijesno:icon_question:
ima i u zenici isti takav,samo ima vise onih rotacionih cetki,ne znam radi li sad,al znam da ima
 
Član
enesss je napisao(la):
bez rucnog pranja nema niszta,a bembara je prava

u potpunosti si pravo pa ljudi batalite te sprave moze da ogreba kola ili nesto drugo bez rucng pranja nema nista, kad ne osetis delove auto dok pras auto nije nista moje mislenje
 
Član
zastava je napisao(la):
enesss je napisao(la):
bez rucnog pranja nema niszta,a bembara je prava

u potpunosti si pravo pa ljudi batalite te sprave moze da ogreba kola ili nesto drugo bez rucng pranja nema nista, kad ne osetis delove auto dok pras auto nije nista moje mislenje

ako imas te mogucnosti, ako negdje u centru grada zivis tesko da mozes sa amperom vode oprati svoje auto ^^.. danasnje MODERNE autopraonice imaju ili gumene "cetke" ili textilne, tako da se ogrebotine minimiraju
 
Član
Sve ovisi koliko ko ima vremena, ogrebotine ne mozes nikako sprijeciti, i mozda iz ove automatske kad auto izadje ne izgleda kao da ima ogrebotina, ali se na suncu sigurno mogu uociti. Nisu ljudi dzaba izmislili tvrdi vosak :)
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Sve ovisi koliko ko ima vremena, ogrebotine ne mozes nikako sprijeciti, i mozda iz ove automatske kad auto izadje ne izgleda kao da ima ogrebotina, ali se na suncu sigurno mogu uociti. Nisu ljudi dzaba izmislili tvrdi vosak :)

pa da LOGICNO ja sam da opram kola sa rukom i sve najobicnije ne moze masina sve coskove da ih opra kako opras rukom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top