VW vozaci i njihovi pojmovi...

VW vozaci i njihovi pojmovi...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dajte molim vas pogledajte fiata una, koda ga je slipac sklepa :icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:

fiat krsh :icon_twisted:
 
Član
deez je napisao(la):
Volkswagen je bukvalno "narodni automobil" ima svojih prednosti i hrpu mana... ali opet, njegovo ime govori sve. VW koncern je vec nesto drugo, otkupljivanjem drugih brendova VW otima postignute rezultate istih i savremenu tehnologiju implementira u svoje komercijalne modele. Bugati je bio najbrzi automobila na svetu i pre VW-a, NSU je pravio wankel motore pre nego sto je postao Audi... i mnogo se stvari dogadjalo pre jednog pukog "narodnog automobila". :icon_biggrin:
Volim svoj auto, ali definitivno ne mislim da je nesto posebno, vozim ga radije nego Fiata Una i Forda Oriona, ali se ne bi bunio da imam Fiata Punta ili Forda Focusa... Znaci sve je relativno, od modela do modela.
Sto bi amidza Henri Ford rekao "Najbolji auto je nov auto". ;)

S obzirom da je originalna tema okarakterisana kao humor, ja cu se zorom nasmejati... citav tekst deluje kao da ga je jedna 15-togodisnjak napisao, nekako nema smisla, trulo je sklepan.


Ali amidja Henri Ford nije mogao ni sanjati da ce Kinezi poceti da prave automobile! Tako da ova njegova izreka u novije doba nema smisla! :lol:

Kinezi krsh! :lol::lol::lol::lol:
 
Član
nodiash je napisao(la):
DuloX_ je napisao(la):
dukat je napisao(la):
Bez obzira šta neko vozi ovaj tekst je glup i nimalo smješan iz bilo koje perspektive posmatrano...Vozio neko VW,fiat ili nešto treće ovde nema ništa smješno,čak je i malo nepovezano i besmisleno!!!

elmir je napisao(la):
:cool::cool::cool::cool::cool:

VW KRSH!!![size=xx-large]


e kad ste navalili toliko ETO VAM!!! ja fino govorim nemojte raspravljanja sta je krsh ko je krsh vi opet nastavili!! imam oba u garazi i radije fiata vozam nego golfa, jer kad god odem krug u golfu nesto sjebem-jer je smece..:icon_cry::icon_cry::icon_cry:

EDIT: ajd sad prestanite se ponasati kao mala djeca i neka admin ovo kljuca jer kao i svaki put ode u istu raspravu..

Kod mene ujak ima bravu koja je duplo manje prešla od mog golfa 4 i stalno mu se kvari a u mene za 2 i po godine samo redovan servis...




hahaha cuj ovog fauve fana kako samo nahvali svoju chetvorku a ispljuva fiata hahah, jarane ja imam i passata i mareu (fiata), za nepunih 3 mjeseca jebo sam passatu znanje a fiata ubijam evo vec 2 i po godine, ubijam ga da crkne motor da ubacim 2.0 20v turbo u njega ali mi ne uspijeva da ga ubijem... svaki dan i svaku noc pun gas i nista mu... passat se sav raskovo posle mjesec voznje, trapovi ki*a...



da nespominjem kako si sad nahvalio fijata a ispljuvo fauve-a:lol:

ove budalaste teme su mi uvijek bile dobra zajebancija...slusas kako neko kritikuje nekog sto samo svog konja hvali pa u sledecoj recenici on to uradi isto:)



hehehehhehh pa moram da ga hvalim kad je bolji, iz licnog iskustva znam zato i tvrdim, oboje imam i pljujem po jednom to jest VW-u :cool::cool::cool::cool::cool:



FauVe krsh! :D:D:D:D:D:D
 
Član
Aman ljudi dobro je vise... Pametniji popusta... Ali doduse pametniji kupuje i bolje auto :icon_smile:. Ja necu vise nista postati na ovoj temi posto ne mogu se vise prepirati sa ovim tvrdoglavim fiatistima... Nek ljudi vjeruju u sta hoce... Nek je vw krsh, ja cu uvijek radje sjesti u njega nego u italijanski kontejner marke Fiat... Jalova je ova prepirka... Ja znam sta je meni bolje i boli me briga sta ko misli... Za mene je vw uvijek bio najisplativija investicija i tako ce i ostati...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top