VW vozaci i njihovi pojmovi...

VW vozaci i njihovi pojmovi...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
u ferrariju je fiatov motor
provjereno
i elektronika, zapravo prednji podizaci :D

maserati ima fiatov znak, samo malo aerodinamicKiji :123:
 
Član
Pa ono i Bugatti je VW-ov ako cemo tako gledati a svi ste culi za Veyron... Nema se tu sta vise raspravljat...
 
emir_89 je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
corrado je napisao(la):
- Phaeton W12 - Auto od kojeg svi fiatovci i alfisti bježe jer ima 2x više snage i cilindri od bilo kojeg njihovog favorita ... točka...

ti mora da ne znas da su Ferarri i Maserati, ustvari Fiat...

mozda sto se vlasnistva tice... a sta je to u njima ustvari fiatovo??? :D

rezervna guma;)
PS nemam ja nista protiv VW, vec ne volim kad ljudi pljuju talijane...
 
Početnik
dobro...text nije smijesan ali je 100% istinit...bar sto se tice naseg dijela Evrope...:lol::lol::lol:


a a logicno je da fanaticima vw-a ovo nije smijesno,ovo je njima stvarnost...:lol::lol::lol::lol:
 
Član
:cool::cool::cool::cool::cool:

VW KRSH!!![size=xx-large]


e kad ste navalili toliko ETO VAM!!! ja fino govorim nemojte raspravljanja sta je krsh ko je krsh vi opet nastavili!! imam oba u garazi i radije fiata vozam nego golfa, jer kad god odem krug u golfu nesto sjebem-jer je smece..:icon_cry::icon_cry::icon_cry:

EDIT: ajd sad prestanite se ponasati kao mala djeca i neka admin ovo kljuca jer kao i svaki put ode u istu raspravu..
 
Član
Bez obzira šta neko vozi ovaj tekst je glup i nimalo smješan iz bilo koje perspektive posmatrano...Vozio neko VW,fiat ili nešto treće ovde nema ništa smješno,čak je i malo nepovezano i besmisleno!!!

elmir je napisao(la):
:cool::cool::cool::cool::cool:

VW KRSH!!![size=xx-large]


e kad ste navalili toliko ETO VAM!!! ja fino govorim nemojte raspravljanja sta je krsh ko je krsh vi opet nastavili!! imam oba u garazi i radije fiata vozam nego golfa, jer kad god odem krug u golfu nesto sjebem-jer je smece..:icon_cry::icon_cry::icon_cry:

EDIT: ajd sad prestanite se ponasati kao mala djeca i neka admin ovo kljuca jer kao i svaki put ode u istu raspravu..

Kod mene ujak ima bravu koja je duplo manje prešla od mog golfa 4 i stalno mu se kvari a u mene za 2 i po godine samo redovan servis...
 
Član
Ovo je zalosno skroz :(

A cij je ono motor u veyron-u nesto ne mogu da se sjetim, nisam ljubitelj folksa al eto :)
 
Član
a o ukusima netreba raspravljati...

I ja sam fan VW al da mi neko pokloni nekog fiata nebi se bunio :)
 
Član
elmir je napisao(la):
:cool::cool::cool::cool::cool:

VW KRSH!!![size=xx-large]


e kad ste navalili toliko ETO VAM!!! ja fino govorim nemojte raspravljanja sta je krsh ko je krsh vi opet nastavili!! imam oba u garazi i radije fiata vozam nego golfa, jer kad god odem krug u golfu nesto sjebem-jer je smece..:icon_cry::icon_cry::icon_cry:

EDIT: ajd sad prestanite se ponasati kao mala djeca i neka admin ovo kljuca jer kao i svaki put ode u istu raspravu..

joj boze dragi.......znaci ako nesto sjebes u autu....auto krivo...auto smece odmah :D ........kad vec moram......a nisam nikad dosad nista rekao da je neko auto krs ili nesto...... FIAT najveci krs koji postoji et.....ima i vw krseva.....nemogu reci da nema.....ali sto ih fiat ima malo je reci..... ccc .......
moj ti je savjet nemoj voziti vw ..... nije to za tebe...hvataj se ti fiJata ;)

btw text je HA HA HA :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top