VW uvodi preko 200 KS Polo R-Verziju

VW uvodi preko 200 KS Polo R-Verziju

Sta nije jasno ? Kazem da su ostali imali bolje podvozje od VW-a, kao Focus od Golfa, i sumnjam da ce ovaj Polo imati bolje of Fiesta i Clia, to govorim.
 

MTR

Član
sad ce doc Semsa Suljakovic pa ce to sve potvrdit sa pjesmom : pristajem na sveeeee :lol::lol::lol::lol:
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Sta nije jasno ? Kazem da su ostali imali bolje podvozje od VW-a, kao Focus od Golfa, i sumnjam da ce ovaj Polo imati bolje of Fiesta i Clia, to govorim.

Lave, gubis se... nasao si pogresan primjer za "predavanje" Ako nisi znao al VW je izbacio Golfa 6 generacije i imaju jedan model sa oznakom R, poguglaj malo! Ustvari da neguglas ev ti pa uzivaj:
http://fastestlaps.com/comparisons/45c462fdc7c6f-vs-_Volkswagen_Golf_R.html

Ako se nevaram al Golf VI R je trenutno najbolji u klasi

Ev ti i ovu "brutalniju" verziju tvog Fokusa koja ima 100ks vise
http://fastestlaps.com/comparisons/Ford_FocusRS500-vs-_Volkswagen_Golf_R.html

Izvinjavam se sto tema ode u drugom smjeru
 
Početnik
varas se.....;) nije da nesto ponizavam,ili hvalim renault,ali nikad VW nece bit ko renaultsport na stazi...
 
Uhuhu ;) je polo R ali sto volim ovu R plavu boju to je cudo, nema vw-a sa tom bojom a da izgleda lose.

A sto se motora tice bas je bez dlake na jeziku optimum kubikaze i brdo snage :cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:

*ebem mu misa jest dobar :icon_biggrin:
 
Član
Lija je napisao(la):
varas se.....;) nije da nesto ponizavam,ili hvalim renault,ali nikad VW nece bit ko renaultsport na stazi...
Lave, ja nisam rekao da je VW bolji u tom nekom segmentu od Renaulta.Al trenutno je u ovoj klasi Golf R the best ;)
 
Mrva je napisao(la):
Lija je napisao(la):
varas se.....;) nije da nesto ponizavam,ili hvalim renault,ali nikad VW nece bit ko renaultsport na stazi...
Lave, ja nisam rekao da je VW bolji u tom nekom segmentu od Renaulta.Al trenutno je u ovoj klasi Golf R the best ;)

Znam sta mislis, jesam poredio proslu generaciju, i znam da je R brzi na stazama trenutno, a ako se ne varam R32 je bio 4x4, a ST nije, drugo je sto su sada unaprijedili ovu VI R, pa je brza, to svi znaju, u svojoj klasi ;)

Da me offtopicarimo vise :cool:
 
Bice to prava kola,prava konjska kola........... hahahah sala
Ma bice dobar autic samo sto neko rece ako bude skup dzaba im ;) no ak je nekom uzitak slobodnoooO:icon_smile:
 
Top