VW uvodi preko 200 KS Polo R-Verziju

VW uvodi preko 200 KS Polo R-Verziju

MTR

Član
ne znam po cemu su te diode toliko bitne , mislim da cine oko 0,00025 % vrijednosti vozila .

upalite vi te svoje diode a ja cu svoje AFL Bi-Xenone ( iz 2003 godine )
 
Nisu naveli da ce kostati 35 000 € :lol: , nova Fiesta ST i ostali ce biti rame uz rame, za manje para, + vise iskustva sa ovakvim tipom auta ;)
 

MTR

Član
technoGeek je napisao(la):
Nisu naveli da ce kostati 35 000 € :lol: , nova Fiesta ST i ostali ce biti rame uz rame, za manje para, + vise iskustva sa ovakvim tipom auta ;)

ma ja , nemaju nikako iskustva sa Polom GTI od 170-180 KS :D
 
Kazem nisu se nesto proslavili, svima je poznato da Focus ima najbolje podvozje u svojoj klasi npr. ne vidim zasto i Fiesta ST ne bi imala ;)
 
Početnik
ZELA GTI je napisao(la):
Lija: Šamar će da boli dok ne iziđe novi clio sport sa 50 konja više:D

ma kaki ba,nema od toga nista,mozda ce biti top speed veci,ali vremena na stazi nikad...RENAULTsport je vladar svake staze...:D

technoGeek je napisao(la):
Kazem nisu se nesto proslavili, svima je poznato da Focus ima najbolje podvozje u svojoj klasi npr. ne vidim zasto i Fiesta ST ne bi imala ;)

jesi siguran da je Focusovo podvozje najbolje..????sjeti se samo MEGANE R.26R ;)
 
Član
Focus ima najbolje podvozje u klasi kompakt.Bez obzira na tip motora.Uvjek je bio najsportski za voziti.

Meganovo podvozje(pogotovo u cup verziji) je možda bolje za stazu ali u svakodnevnom životu ne može prići focusu.On pruža najbolji balans između staze i svakodnevne upotrebe;)
 
Znam to, za klasu hot hatcheva, ja sam mislio na ove stock verzije, i ne samo ova generacija Focusa, nego i prosla i ostali modeli ;)
 
Član
Kakve veze imaju i Megan i Fokus sa omalenim Polom.. nisu ni priblizna klasa

btw. Ovaj malisan ce da bude zvijek a uz to sve linija mu je super :icon_smile:
 
Mrva je napisao(la):
Kakve veze imaju i Megan i Fokus sa omalenim Polom.. nisu ni priblizna klasa

btw. Ovaj malisan ce da bude zvijek a uz to sve linija mu je super :icon_smile:

Imaju veze zato sto mu podvozje nece ni priblizno biti kao Fiesti ST i Cliu, i zato sam usporedio proizvodjace i druge modele.

Konkretno o cemu pricam, gdje je jace auto sporije od slabijeg, a znamo da u krivinama snaga ne igra ulogu.

http://fastestlaps.com/comparisons/458d141445bc7-vs-Ford_Focus_ST_facelift.html

Sta bi mu tek RS uradio :icon_rolleyes:
 
Top