vw show karlovac

vw show karlovac

Član
enesss je napisao(la):
vidimo se u subotu , jbg meni je naj blize , ..... odmah 90km od mene pa nema smisla da se cekamo ,....planiram oko pola 8 krenuti , tamo sam do pola10 fino polako , iz Cazina i Bihaca ce ici destak auta

Komso aj ako budem i ja isao javim ti da se uguram u tu kolonu :D
 
Legend
Amel SF2 je napisao(la):
enesss je napisao(la):
vidimo se u subotu , jbg meni je naj blize , ..... odmah 90km od mene pa nema smisla da se cekamo ,....planiram oko pola 8 krenuti , tamo sam do pola10 fino polako , iz Cazina i Bihaca ce ici destak auta

Komso aj ako budem i ja isao javim ti da se uguram u tu kolonu :D

moze druze , Jaso iz Bihaca s bijelim audi 80 i jos momaka idu s nama pa vidi odmah s njima da skupa krenete,a ja i Jaso se dogovorimo dan prije kad da se nadjemo , krecemo odavde oko pola 8 sa OMV-a
 
Član
Idemooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :D :123::123::123::123::123::123::123::123::123::123::123::123::123::123::123::123:
 
Član
Spremaju li se auta chuneri :D Ja i sandro dolazimo 100 posto a dali cu ja sa svojim autom to je jos pitanje jel imam malo puno posla al trudit cu se da ako treba i u petak ujutro prije polaska u 9h sarafam :D da ga probam sastavit i da idem sa njim na malo vecu turneju :)
 
Član
Poceli su jutros zorom radovi na Crvenku, morao me zorom probudit da mi san poremeti :lol: al nije bitno, samo nek se radi i Karlovac stizemoooooooo :D
 
Legend
znaci napalili smo ga :lol: , samo naprijed , polako ima vremena do subote , neka bude kako treba pa se vidimo
 
Član
Mi u petak krecemo odavde :D Idemo na Bihac, pa ako ima tko u petak predvece iz Bihaca da ide nek se javi :cool:
 
Top