vw show karlovac

vw show karlovac

Legend
zna li neko jeli glavni dio programa u subotu kao sto su momci organizirali do sad , pa party navecer do nedjelje ili ??
 
Fog, admin sa vwcc f, je rekao da se pripremimo za 3 dana dobrog provoda, a sub bi trebala biti glani dan, dodjela nagrada je u ned......
 
Legend
marko mk1 je napisao(la):
Fog, admin sa vwcc f, je rekao da se pripremimo za 3 dana dobrog provoda, a sub bi trebala biti glani dan, dodjela nagrada je u ned......

pa da , rale sa foruma mi rece da momci najavljuju najjaci skup do sad pa se onda pitam kako sta ide , s obzirom da jedino subotu i nedjelju vecina moze ici ,bilo bi dobro da subota kao do sad bude glavni dan , a dodjela nagrada nedjelja , aBd bit cu sub i ned i jos par momaka iz Cazina ;)
 
Član
eto ja sam za subotu,jer prije nemogu,ako tko zna mjesto gdje da se mi bosanci okupimo,javite ;)
 
i na čemu smo :icon_question: kada :icon_question: kuda :icon_question: da se mogu organizirati nadam se da nas sto vise ide zajedno kako je predhodno navedeno ;)
 
Član
ja idem u subotu iz Odzaka-sl.brod i autoput...ako se tko hoce pridruziti ili ako ima vec neka kolona,neka javi...
 
Legend
vidimo se u subotu , jbg meni je naj blize , ..... odmah 90km od mene pa nema smisla da se cekamo ,....planiram oko pola 8 krenuti , tamo sam do pola10 fino polako , iz Cazina i Bihaca ce ici destak auta
 
Top