VW Scirocco mk2 85'

VW Scirocco mk2 85'

Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Slike progresa lakiranja )

Sto ga kume ti ohrabri hahaha :lol:poznavajuci Cokija, doci ce on da dahce na lim kad ne bude dosta toplote :lol:
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Slike progresa lakiranja )

Lijepo ti to radis,izgledace on super kad ga zavrsis.Sretno u radovima. :icon_biggrin:
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Slike progresa lakiranja )

Druze bice ti Scirocco eextra dobar kako ja to vidim!! Sretno i u daljim radovima!!
 
RE: VW Scirocco mk2 85' (Slike progresa lakiranja )

tibor987 je napisao(la):
Sto ga kume ti ohrabri hahaha :lol:poznavajuci Cokija, doci ce on da dahce na lim kad ne bude dosta toplote :lol:

draze mi je dat dobronamjeran savjet na vrijeme nego da momak baca pare i kasnije ponovo radi nisam nista mislio lose sto se mene tiče lakirajte ga na -10
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Slike progresa lakiranja )

Tibore @ Ja sam im rekao da mi se nezuri za lakiranje pa rade sporo al kako bog zapovjeda barem koliko sam do sada vidjeo :)

Dada @ Nesekiram se za boju ni temperaturu vani ima unutra komora koja auto ugrije na dovoljnu temperaturu i covjek lakira auto..Nisu mu one sabanske komore da ih grije kvarcnom peci pa onda lakira :) ;)

323 @ I ja se nadam da ce izgledat kako sam zamislio ;)

Sane @ Nadam se da hoce... :cool:
 
RE: VW Scirocco mk2 85' (Slike progresa lakiranja )

nisi me shvatio i kod mene je moj bivsi golf lakiran u profi komori i pečen je dva dana na velikoj temperaturi već govorim za kitovanje filer i ostale dzidze to kasnije pokaze ok ako mislis da moze tako samo naprijed pozz
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Slike progresa lakiranja )

Ono sto ti dado zeli reci je da kit i filer povuku lak u sebe, i onda ti se cini kao da je na tom mjestu lak matirao...naravno ovo govorim za dijelove lima gdje ima malo vise kita i filera od mjesta gdje je stvar samo u zagladjivanju ;)

Konkretno meni se pokazalo na lijevom zadnjem blatobranu gdje je stari isao u rikverc pa opalio kantu za smece na trotoaru ;)
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Slike progresa lakiranja )

Dado @ Uff jbmu sunce to nisam znao :/ bas cu popricati sa majstorom u svezi te sitoacije dali ce to tako bit pa vam kazem sta mi je rekao..Hvala na savjetu respekt od mene :) ;)


Tiba cunirano auto cuniran blatobran sve se poklopilo :p :p ;)
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Jos slikica lakiranja )

VooozzzDraaaaaaaaa...Eo mene opet sa slikama..Nije jos lakiran nemoj te se nadat prvo treba sve skockat pa onda lakirat :)

1. Krov poravnat do kraja kitovan itd..




2. Hauba finalno izvucene linije i kitovana osmirglana




Uploaded with ImageShack.us

3. Truli blatobran..Ovo se krilo ispod karmann-ovog prednjeg prosirenja




Uploaded with ImageShack.us

4. Vrata i citava vozaceva strana izgletovana posmirglana i pripremljena.





5. Ovo je blatobran sa slike br.3 vidite kako sad izgleda :)



Uploaded with ImageShack.us
6. Opet vozaceva strana u malo boljem prikazu



Uploaded with ImageShack.us

7. Hauba





8. Suvozacev blatobran..Koi je isto imao hrdje na sebi i korozije ispod prosirenja evo kako sad izgleda nov novcat :) :123:



Uploaded with ImageShack.us

9. Zadnji kraj iznad auspuha i kod desne rupe dje se sarafi branik isto trulo bilo..Popikovano novim limom.okitovano,poravnato i pripremljeno



Uploaded with ImageShack.us

10. Lijevi zadnji blatobran bio malo u banani sad je ok :)



Uploaded with ImageShack.us

11. Zadnji lijevi blatobran pripremljen



Uploaded with ImageShack.us

12. Desni blatobran isto bio u banani i on je sredjen predobro po meni :)



Uploaded with ImageShack.us

13. Suvozaceva strana isto pogletovana poravnata i skoro pripremljena za lakiranje



Uploaded with ImageShack.us

14. Eo vam malo iznenadjenja...Sparco Kadice koje moram tapacirati pa pripremiti da ubacim u autu...Siceve sam kupio od saleta sa foruma (Golf mk2 sa letecim vratima :p :) )



Uploaded with ImageShack.us

15. Org.Sparco da vidite da nestavljam srot u auto :) :)



Uploaded with ImageShack.us

Auto je jos ostalo zastiti odozdo,onutrasnjost pocupat pripremit za lakiranje sprickitovat i lakirat..I ja se toplo nadam uskorom zavrsavanju lakiranja jel imam jos mali vagon posla dok auto bude spremno za ceste :) Komentiraj te daj te savjete :) KISS
 
Administrator
RE: VW Scirocco mk2 85' (Jos slikica lakiranja )

eto napravio sam da ti se slike odmah vide;)


sretno sa projektom;) za sada radovi odlicno idu;)
 
RE: VW Scirocco mk2 85' (Jos slikica lakiranja )

Bez sumnje ce ovo biti najsredjeniji mk2 rocco u hercegovackoj dolini. :D A i boja koju si izabro je bolest ziva.
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Jos slikica lakiranja )

Covjece koja trulja, tvoj VW je izgleda nasao idola u Opelu :D


Zezam se, ajd bola lakiraj to da me vozas, dojadi mi stalno bibikat ti po trotoaru :cool:
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Jos slikica lakiranja )

Pioneer@ hvala na pomoci...Mal me je** ovaj imageshack :)

Ihasa_green_beast @ Nadam se i ja kolega da ce to bit strahota i da ce ispast kako ga zamisljam na kraju :)

Tibor@ Sol je mom autu idol...Bgm ga sol pojela za povjerovat tocno dje tockovi nabacuju vodu tu je protruo a gepekt zdrav ko boca i unutra sve :) Ma kad se zavrsi lako ce mo za vozanje :) da si ne trubimo po gradu ko budale :123:
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Jos slikica lakiranja )

Opeeeeeeeeeel :lol:

Jebote sad kad skontam mene strah moje dirat da ne nadjem jos veci kaos ispod xD
 
Legend
RE: VW Scirocco mk2 85' (Jos slikica lakiranja )

samo naprijed druze , priprema je naj vaznija , sve sto se propusti , kasnije je belaj , vjerujem da ce odlicno ispasti , sretno u nastavku ;)
 
Top