VW Scirocco mk2 85'

VW Scirocco mk2 85'

RE: VW Scirocco mk2 85' (Jos slikica lakiranja )

taman isao gledat u koja su doba sa autom kad sve isto kao na slikama ali dobro je polako bit ce gotovo inace majstori su sami vrh i da trebas platit naknadu za cuvanje pazim ja na njega hahahahahahha
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Jos slikica lakiranja )

Sandro@ samo cekam da ti svog otjeras da se radi :) :icon_evil:

eness tako je druze...Hvala i ja se nadam da ce biti kao sto je zamisljeno :) ;)

Ado dobit ces zahvalnicu kad zavrsim...Pijemo kavu negdje i idemo se provozati ali to tek kad sve sklopim :)
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Jos slikica lakiranja )

Bucky@ to je povrsinska korozija od vode...Pitao sam za to autolakirera on je rekao ovako...Kad sada rastavimo auto tj unutrasnjost i vrata to ce se sve poslajfat i pregledati da nije trulo...Njegove rijeci i to bi tako trebalo biti :) Nemoj se sekirat nece ostati ni komadic hrdje na autu :)

Tibore@ Ne Se**:p :lol: :lol:

Sandy @ moze hahahaha ;)

Rinaldo@ OverHaulin :D :D
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Jos slikica lakiranja )

Seicento 1.2 16v @Hvala :)

Amer13 @ abd hoce :) Ima jos posla...Lagano do savrsenstva :);) :123:
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Jos slikica lakiranja )

Evo par slicica, pa nek gazda opise radove :D
KNLOJ.jpg

GR2L8.jpg

mTJIZ.jpg

TruHli Široko xD
sdNa1.jpg


Sto vise gledam ovog sve me vise strah krenut rastavljat svog :lol:
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Jos slikica lakiranja )

Hvala sandro po neznam koji put ....Inace ja zaboravim ponijet digitalni pa to sandro uradi mjesto mene :) Dakle auto je proslog tjedna bilo u sprickitu ajmo reci paa koplet van...Vidi se na slikici broj 3 dje hodam oko auta i gledam sta jos trebam odradit :) zadnja slika dje se vidi korozija od vrata je sanirana oslajfano i sanirano...To je bilo povrsinki samo boja krodirala lim je zdrav ko boca...Auto se nadam sutra da je gotovo tako su mi rekli... Pa vam nastavljam dalje o radovima na autu kad kuci dodje jel me i kuci ceka pun k**** posla da me izvinete :) ;) :123:
 
RE: VW Scirocco mk2 85' (Jos slikica lakiranja )

Danas malo obilazio komšiluk i vidjeh da se farba motorni prostor vani je sve isto kao na slikama u postu od Sandy-a tako da idu radovi polako ali sigurno
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Jos slikica lakiranja )

Hvala ado...Na informacijama....Meni se vise i dosadilo vozat iz mostara u blagaj bogami... Ajd da je blizu pa ni pola jada :) ;)
 
RE: VW Scirocco mk2 85' (Jos slikica lakiranja )

BoosT666 je napisao(la):
Hvala ado...Na informacijama....Meni se vise i dosadilo vozat iz mostara u blagaj bogami... Ajd da je blizu pa ni pola jada :) ;)

ma sve ok ako zatreba znas broj samo zovi i da pomognem ako sta mognem nije frka svakako sam besposlen ovih dana
 
Top