VW Scirocco mk2 85'

VW Scirocco mk2 85'

Član
sale@ vidis nije ti ni ta manita xDD
bolc@ jesam ja sam uzeo,nisam mu mogao odoliti :icon_smile:
dzinn16v i jezik pregrizo xD :123::123:
 
sta je sa g laderom na motoru u kakvom je stanju gledaj da fa ne forsiraš ako je loš bolje ne vozat nego vozat pa da se razleti bez potrebe ako ti bude trebo g lader isparavan repariran i provjeren javi pa te spojim sa likom sto prodaje
 
Član
dado lader ce pregledati beljo kao i kompletan motor zato se ne sekiram..a u naumu mi je tako i tako ga odmah slati reparirati :)

amer@ hvala drug nadam se :icon_smile:;):123:
 
Član
Odlican izbor kico.Nadam se da ce g raditi kako treba i da neces imati problema kao sa "ventilatorom" ;) ima da leti rocco.
 
Član
Cnic abd bruda :)
Gti_fan a mislim da mu je vakat vise da upali i da konacno radi kako treba mislim da me je dosta zajebavo :D BTW imam ti siroki usis od kr-a :D:123:
 
Član
BoosT666 je napisao(la):
Cnic abd bruda :)
Gti_fan a mislim da mu je vakat vise da upali i da konacno radi kako treba mislim da me je dosta zajebavo :D BTW imam ti siroki usis od kr-a :D:123:

;) ej hvala,vjerovatno je kod mene i usis serijala,saznao sam da su do 1988 godine i kr i pl imali isti uski usis i da kr ima istu konjicu i sa ovim usisom ali eto kad budem navracao za Mo kontaktirat cu te.
 
Član
Pa provjeri to tako sto skines usis komplet i vidis dole tunele ventila koje su sirine ako su sirine ko i usisna onda uredu ako su veci onda tu treba doci siroki usis :);)
 
Član
kr motor je kod mene ali imas kr-ove isto sa uskim i sirokim usisom standardne,siroki je poslije 88me i svi imaju 139 ks,mozes vidjeti na netu tako da vjerovatno nista necu dobiti,mozda se malo mjenja krivulja ili sl ,vjerovatno nista bitno ,ko zna ,vidjet cemo,ali svejedno hvala i kontaktirat cu te,ovih dana idem za starmo ;)
 
BoosT666 je napisao(la):
Pa provjeri to tako sto skines usis komplet i vidis dole tunele ventila koje su sirine ako su sirine ko i usisna onda uredu ako su veci onda tu treba doci siroki usis :);)

Rupe usisa na glavi 16v motora su sve iste...tako da i ti siroki usisi imaju istu sirinu dosljeda koji sjeda na glavu kao i oni uski.Samo su na KR-u siri ispusni kanali za razliku od PL.9A,ACE motora....

Samom usisnom neces dobiti nista ali u kombinaciji sa bregastim,portanjem glave ,filterom moze se navuci koji konjic;)
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
BoosT666 je napisao(la):
Pa provjeri to tako sto skines usis komplet i vidis dole tunele ventila koje su sirine ako su sirine ko i usisna onda uredu ako su veci onda tu treba doci siroki usis :);)

Rupe usisa na glavi 16v motora su sve iste...tako da i ti siroki usisi imaju istu sirinu dosljeda koji sjeda na glavu kao i oni uski.Samo su na KR-u siri ispusni kanali za razliku od PL.9A,ACE motora....

Samom usisnom neces dobiti nista ali u kombinaciji sa bregastim,portanjem glave ,filterom moze se navuci koji konjic;)

Tako je.Ma motor je vec standardni kr sa uzim usisom i standardnim dosjedom,a nije pl, zato i kazem da vjerovatno necu dobiti nista ali namontirat cemo pa bumo videli ;)
 
Član
Cuj sta god hoces meni ce tako i tako stajati i btw ako nekom treba 1.8 16v moj za bezveze love javite meni taj motor nesluzi vise nicemu :)
 
Član
Ma uzet cu ga ja sigurno samo kazem saznao sam da to nista ne mjenja o ovo je kod mene ok usis,osnovno kod kr-a su bregaste i jos neke stvari sto mu daje vise konjica nego pl-u a oba su se proizvodila sa uskim usisom,javim ti se kico.
 
Top