VW Scirocco mk2 85'

VW Scirocco mk2 85'

nemate sto opcija samo su dvije prva imotski zagvozd i auto put do dugopolja druga opcija ljubuški na ravču auto put za dugopolje sve ostalo je okolo :))) sretno i dobar provod ove godine
 
sandy_mo je napisao(la):
Idemo na Imotski, u Sirokom kupimo Grgu, u Imotskom Miju u Trilju Dzin i Marko i pun gas u Split :D

Moze tako ili da vas ja cekam u Grudama radi lose ceste prema Širokom ugl dogovoriti cemo se jos ima tjedan dana jedva :lol: :lol:
 
Član
Danas postavljeni diskovi nazad koi su dugo dugo lezali na sigurnom :) Sutra cu objaviti slike :) Posto vec odavno nisam nista objavio :D:123:
 
Član
Stavio sam nazad diskove...moram jos naprijed namontirat velike diskove i kljesta od 16v scirocca i to je to :)
 
Član
Evo da vam se javim nakon dugo vremena,na sciroccu su opet krenuli radovi uradjeno dosta toga,izbacena kompletna unutrasnjost vani ide sve novo abd,postavljen zadnji most sa diskovima,izbacujem i 16v motor jel mi je se popeo na vrh glave i kupio sam komplet motor od corrada g60 svu instalaciju mjenjac pumpe salteblo ama bas sve i to ide u njega uskoro slika od radova ce biti...Chuss i uzivajte :123:
 
Član
E to savaka ti dala,nadam se da ces imati vise srece sa g60 nego sa 16-skom,
a da se ja pitam ja bi isao na g6016v :icon_biggrin: ....
 
Član
BoosT666 je napisao(la):
Evo da vam se javim nakon dugo vremena,na sciroccu su opet krenuli radovi uradjeno dosta toga,izbacena kompletna unutrasnjost vani ide sve novo abd,postavljen zadnji most sa diskovima,izbacujem i 16v motor jel mi je se popeo na vrh glave i kupio sam komplet motor od corrada g60 svu instalaciju mjenjac pumpe salteblo ama bas sve i to ide u njega uskoro slika od radova ce biti...Chuss i uzivajte :123:

Jesi ti uzeo onaj motor iz corrada sa otpada
 
Top