VW Scirocco mk2 85'

VW Scirocco mk2 85'

Početnik
RE: VW Scirocco mk2 85' (Raid-ov volan stavljen )

Drago mi je da je auto ponovo u pogonu i nadam se da nece vise biti slicnih pehova.Samo naprijed ;)
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Raid-ov volan stavljen )

cnic_gsi je napisao(la):
Cestitam brate neka je on kod kuce to je najbitnije reko mi je sandro sinoc bas mi je drago da je skoro spakovan i spreman za noćne patrole :D! Sta bi danas jeli se islo na pistu nije mi slao nista sandro da idemo ?? :(
Nismo isli dole, jbg sto izmjena nekih planova, tako da ti nisam nista javljao jer nie nista bilo ;)
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Raid-ov volan stavljen )

Puki hahah u dusi sam racer i sta mogu mjenjat :)

Sarajlic@ i ja se nadam da nece vise bit ovo me stvarno izaslo zivaca za poludit...

Cnic_gsi @ brate moj tek pocet pakovat sad se vozi da se limarija radi ako je sta strulo da se sanira,lakiranje i ostalo sto sljedi :)
:icon_smile:
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Raid-ov volan stavljen )

Rokan otiso na lakiranje :) Guli se do lima povarit ce se limarija i ponovo sve lakirati unutra i vani :) uklanjat bocne lajsne one tanke,rupice na gepektu od oznaka i jos koje kakvih sitnica :) sa slikama cu vas obavjestavati da vidite kako napreduje :icon_smile:
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Raid-ov volan stavljen )

Normalno puki...Iso sam s tom namjerom kad ga vec radim radim ga kako bog zapovjeda :D

:icon_smile:
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Raid-ov volan stavljen )

Op op eo mene i novosti :D Dok se auto radi i lagano srema za lakiranje ja sam trazio neke djelove..Nest sam nasao a nest nisam a jbg polagano :)

Originalni cep od posude brisaca sto stoji u gepektu za zadnji brisac :)



Uploaded with ImageShack.us

Zadnji trap sa diskovima originalni od vw scirocco i naprijed velika kljesta sa ventilirajucim diskovima...Sam ce se trap i kljesta sredit stavit novi diskovi i plocice :)



Uploaded with ImageShack.us


To je to za sad uskoro slike auta u procesu lakiranja :)
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Neke nove sitnice )

Čuneru, sad ce ti bolja rucna bit :p :cool:
Zovi kad odlucis radit ono ;)
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Neke nove sitnice )

Dosle felge za rocca Old school i to :) 7j 14 ke men se cini da ce sa finom gumom jako dobro lec na auto :)




Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Felgice :) )

Extra tockovi :D nema ruzne felge, samo ruzna guma, nesto nategni na njih i to je to :D :cool:
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Felgice :) )

Ma narucit cu nove cipelice po svojim dimenzijama to mora bit dobro nemoze lose nikako :D
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Felgice :) )

Unutrasnjost krakova ostavi crno, a celo felge farbaj bojom starog bakra :cool: Na crveno auto to ide k'o Simoni kita :cool:
 
Top