VW Scirocco mk2 85'

VW Scirocco mk2 85'

Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Slikice od lakirera )

Ista raditi na ovom autu osim odvest ga u ikica je ludost....:icon_rolleyes:


:lol:
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Slikice od lakirera )

Svak ima svoj ukus i volju...Ljudi vracaju i druga auta u zivot i renoviraju i starija od mog 25 godina...A ovo je uzitak radit i poslje toga da se vidi na cesti ovakav ocuvan primjerak :) Kao sto ce biti ABD
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Slikice od lakirera )

Svejedno, trulo je to, ne isplati se radit...treba po podu 2 kvadrata metala izvarit...a i onaj prihvat mosta kriv i svasta nesto :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::lol:
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Slikice od lakirera )

A covjek bi reko da je :D :D

I tak opet ja nove felge dofuro kuci Rijec je o SCMIDTH MODERN LINE 7j 15 ke



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Slikice od lakirera )

Ljubi te deda vidio sam na fcb, a sad mi je sandro reko da su 14-ke otišle smrc
 
BHT Ovisnik
RE: VW Scirocco mk2 85' (Felgice se rade polagano )

kako ce mu samo perverzno leci ova felga:cool:
samo hoce li ti kaciti,jer auto je prilicno u podu:icon_biggrin:
 
Legend
RE: VW Scirocco mk2 85' (Felgice se rade polagano )

ovo ce biti odlicno , tj .... u pod , i distance da to bude TO!
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Felgice se rade polagano )

Cole @ uf znam da ce leci imam sliku jednog rocca sa tim felgama...Blagorecena perverzija :) A vec sam stavljo sandrove ats ice nisu strugale...A ove ce mozda zbog distancera al samo nazad zuljaju malo...Btw idu i originalne opruge nazad pa cu ih podkratit na mjeru dok ne kupim gewinde da ne vozam Kozu :=

eness @ u podu to svakako a distance 2.5 ccm vec su spremne :) I gume po PS-u.... Beton :icon_smile: ;)
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Felgice se rade polagano )

ne sjeci serijsku oprugu vise od kruga ipo, inace prijeti ti opasnost da ti ispadne iz lezista...mada ja bi ti savjetovao da vozs kozu dok nerijesis opruge/gewinde...nije se sa ovjesom zajebavat ;)
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Felgice se rade polagano )

Hvala na savjetu tiba..Btw ove su mi sada kracene u sarajevu gore 2 kruga i nista ne ispada cak i kad dizem auto stoje na mjestu :D Al razmislit cu jos :)
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Felgice se rade polagano )

Ja samo kazem da gledas sigurnost prije izgleda, ti mishko udri po svom...mishku :D
 
Top