VW Scirocco mk2 85'

VW Scirocco mk2 85'

Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Razbijen :( )

skoro identicno razbijen rocco kao moj golf, ja sam u banderu zavalio, samo sto je ona dosla do sajbe skroz, ti si bolje prosao
kad smo ono moje trnece napravili i ti ces ovo, iskreno mislio sam da je puno puno gore
bit ce to dobro, rijesit ce se;)
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Razbijen :( )

Ee koji je jeziv osjecaj bio kad me Kico nazvao i reko razbio sam Rocca, a tek koja je jeza bila kad sam dosao na mjesto nesrece, drago mi je da njima nie nista, al mi nekako zao auta, znam kolko dugo je trazio nesto ovakvo i kolko je poceo ulagat u njega i sredjivat ga, jbg sranja se desavaju. A bas par sati prije udesa skupa bili na picu i auta jedno do drugog na parkingu bila govorim ja njemu vidi bolan sto ih je fino vidjet, kad navece zove i javlja tuzne vijesti :( Bracek tu sam znas da cemo kopat dijelove da ga sto prije vratimo na cestu. :cool:
 
RE: VW Scirocco mk2 85' (Razbijen :( )

čuo sam za udes reče mi ivica i tibor drago mi je da si ti ok da ti nista nije bilo lima ima uvjek se da sredit bolje da se nije desilo al sta je tu je zivot ide dalje ovo nek bude pouka i tebi i drugima polako i sigurno sretno sa popravkom nadam se da ces sredit to cim prije ako sta bude trebalo zovi pozz
 
RE: VW Scirocco mk2 85' (Razbijen :( )

zao mi je zbog Rocca... btw imam jednog za prodati, ako kome trebadne...
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Razbijen :( )

Hvala decki na podrsci...Sandro za djelove znam kome cu se obratit :p

DDarriioo jel prodajes ga u djelove ili? Ako u djelove prodajes vici da ti popis saljem :D
 
RE: VW Scirocco mk2 85' (Razbijen :( )

bilo je slika na forumu...

evo opet:
1987.god, 1.6 B
17092010218.jpg

17092010221.jpg

14032011039.jpg

14032011041.jpg

14032011040.jpg
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Razbijen :( )

kiki druze...sad sam tek vidjeo da si imao saobracajku:icon_sad:
zao mi je mnogo, srecom pa vama dvojici nije bilo nista....
samo zdravlja i sredices ti njega ;)
 
RE: VW Scirocco mk2 85' (Razbijen :( )

BoosT666 je napisao(la):
Hvala decki na podrsci...Sandro za djelove znam kome cu se obratit :p

DDarriioo jel prodajes ga u djelove ili? Ako u djelove prodajes vici da ti popis saljem :D

ne prodajem u dijelovima, kompletan auto 1500KM, istekla reg...:icon_rolleyes:
 
RE: VW Scirocco mk2 85' (Razbijen :( )

u svakom slucaju se bolje isplati kupit ovog od darija bijelog i njega uradit tj lakirat i sve a onaj nek ti ostane za djelova
 
RE: VW Scirocco mk2 85' (Razbijen :( )

Moram da naglasim, auto je 12 godina bio kod jednog vlasnika, jbg trba mu uradit rucnu, sajba je napukla, amortizere treba druge... ali nije ni cijena nesto.:icon_smile:
 
Početnik
RE: VW Scirocco mk2 85' (Razbijen :( )

Po meni mislim da je bolje uzeti onoga od Daria , i prebaciti svoje djelove na njegovo auto tj. ono sto njemu fali (amorti , sajba...) , nego da ti pravis svoj auto . ;)
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Razbijen :( )

Jako poznat ovaj rocco iz kiseljaka ako se nevaram :D Na mom nema bas puno stete....Al mislio sam ako dobiem sta vecu ostetu kupit jos jednog za every day a ovog zelenog tip top uredit :) budem jos vidio sta cu :D
 
Top