VW Scirocco mk2 85'

VW Scirocco mk2 85'

Član
RE: VW Scirocco mk2 85'

oho oho ma toooooo samo punnn gas :D zovka ce milione na tebi zaradit hehehe ajde samo mjenjaj pozzz
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85'

Samo pun jakako...Nije radio sam zovka i ja sam sarafo...Da nebi kuci lezo neam pametnijeg posla...



UPDATE


Danas na autu promijenjeno i drugo crijevo od kocnica i ozracene sve 4 kocnice....
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85'

Zast ga neces dozivit...Prosli put me je pustio pod uvjet da zadnje kocnice sriktam i gume promijenim :D
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85'

Eo konacno sam i muziku za auto kupio Muzicari ce znati vjerovatno o cemu je rijec...A meni je se svidjela na izgled pa sam je kupio :D :D

CD player :

Uploaded with ImageShack.us

Zvucnici :

Uploaded with ImageShack.us


Kupit cu jos 2 veca zvucnika za gepekt i a ova 2 ce u vrata meni vise netreba nemislim si stakla sa auta izbijat :)
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Razbijen :( )

Et sinoc mala sekunda ne paznje i ode ljubimac u klinac....Sa poprilicno velikom materijalnom stetom na autu...Kad gospoda ne sluzi retrovizore za gledanje u prometu nego za sminkanje i namjestanje frizure :icon_mad::icon_mad::icon_mad: ja sam ok i frend al mi zao auta u p.m
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Razbijen :( )

daj nam slike da vidimo jel puno udareno nek vama nije nista a napravit ce se;)
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Razbijen :( )

Dobit ce te slike vcrs da vidite sta mi je uradio od auta klokan od covjeka izlazi sa parkinga u 10:30 navecer bez svjetala i zmigavaca boze sacuvaj kakve budale vozacku imaju .... :/
:icon_mad::icon_mad::icon_evil:
 
Početnik
RE: VW Scirocco mk2 85' (Razbijen :( )

:icon_sad: Steta !

Ugl. nisi ti kriv, oces moci naplatiti barem stetu :icon_question:

A i nek je glava citava , lima ce biti.
 
Početnik
RE: VW Scirocco mk2 85' (Razbijen :( )

Joj sto mrzim ovo jebes auto nek je ziva glava,to i jest tacno nema tu sta ali i nije to bas tako..znam druze kako ti je i ja sam skoro razbio auto,nista spektakularno samo ga cjelog uvrnuo,i svi su govorilo jebes auto nek tebi nije nista,ali nije mi bilo svjedno,osjecao sam se nekako lose,jer sam bio vezan za to auto,vjerujem da je i tebi tako i jos gore tudjom krivicom..Ti ces svoje moci popravit vjerujem,ja skoro svaki dan prodjem kraj svoga na otpadu i gledam u njega,i bas bas mi ga je zao,prisjetim se svega sto smo prosli,ali sta je tu je,popravit ces ga vjrujem i opet ce bit sve Ok..Nek ti bude sa srecom ;)
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Razbijen :( )

tako je meni isto bilo prije dva dana, vracam se iz zenice, i ispred mene opel vectra, ja lagano zmigavac i krenem da obilazim nju i sleper, kad sam dosao vectri do vrata lik ni pet ni sest i na mene, bjezao sam koliko sam mogao, izbjegao sam za sekundu udes, tudjom greskom
poslije toga isao sam ispred njega 70km/h,svi su me preticali, ali on nije mogao, kad god je krenuo ja sam vozio sredinom ceste, sve do zepca, mamu mu seljacku:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
najgore je kad te glupan tako udari, napravi stetu. ruzna je recenica: ziva glava sve namiri,,, bas je nezgodna, i niko je ne voli
ali fkt je tako, samo pametno, bit ce to sve kako treba;)
ima sandro scirocda za dijelova:icon_biggrin:
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Razbijen :( )

Ma ima tu i moje krivnje u svemu tome prekoracio sam malo brzinu i po djavlu popio pivo prije toga na pumpi i krenem kuci odvest prijatelja i cirkus se desi...Danas nisam stigao slikati auto posto sam imao obaveza u policiji i osiguranju..Sutra ih dobivate 100 posto....Sve u svemu auto se moze popraviti...A mislio sam da nece moci zato sto mi je blatobran malo sakrivao sitoaciju citavu ispod sa dobrim limarom sto nadjem sve se to vrati i bude uredu...Sam to auto vise necu na cestu izvesti dok ga ne sredim tip top...Pa ko me udari da mu oci izvadim na licu mjesta odmah :/
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Razbijen :( )

:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Razbijen :( )

http://tinypic.com/view.php?pic=2i0cg1g&s=7 evo slika nadam se da ce te moci vidjeti sliku bez problema :/ btw auto se u ponedjeljak vozi raditi...Izvlacit ce mi ga majstor na hidraulickom stolu :) tak da mi za auto ima zivota po njegovim rijecima nije kastastrofalno ovo uopce kakva je sve auta radio i vraco u normalu da nisu ni malo u debalansu :D :icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Top