VW Scirocco mk2 85'

VW Scirocco mk2 85'

Član
Potrudit cu se da ostvarim i doci u livno da vidis kako to ide...moze se i potrosnja regulirati da ne trosi ko krava btw kod mene nisu weber ili dellorto nego su od motora pa mislim da nebi trebala potrosnja drasticno se povecati...
 
Član
Eo mene nakon dugo vremena,odustalo se od carbova ipak ovdje nema niko tko bi mi to pomogao rijesit pa sam se vratio uklanjanju problema zasto auto zeza sa ka glavom uz pomoc BOLC-a i njegovog kolege Cikice rijesili su problem bregaste nisu bile nikako u fazi i boga pitaj kako je to auto radilo da se nisu sasuli ventili vracena k glava dizne usisna jos pumpa pod auto i paljenje ako bude sve ok dobit ce te klip ubrzanja :D :* :123:
 
Član
Previse kemije druze,a nema mi ih ko pomoci ugraditi ili da mi barem priblizi kako sve to postavit jel nisam dosad se susretao satim,to bi mogao na zimu radit :)
 
Auto bi ti mnogo bolje išlo sa karbovima,to sigurno .. Ali i bez obzira što su sa motora skinuti potrošnja bi ti se povećala dosta .. Tako da mi je i drago i nije što si odustao od njih :cool:
 
BoosT666 je napisao(la):
Previse kemije druze,a nema mi ih ko pomoci ugraditi ili da mi barem priblizi kako sve to postavit jel nisam dosad se susretao satim,to bi mogao na zimu radit :)

Joj joj joj...daj doslepaj taj sporet u Livno da rijesimo te karburatore svega ti:123::D
 
sandy_mo je napisao(la):
Nemoj ga sad nek se malo provoza na K glavi pa onda kemijajte to :D :lol:

Bude li ga sluzila kao prosla vozat ce se samo u garazi naprijed nazad:lol::lol:
Salim se,nadam se da ti nece vise zadavati probleme
 
Član
Taman sam se nadao da sam rijesio problem,ali desila se jos veca havarija meni se cini da se posvadjali ventili i klipovi kao sto su bolc i njegov kolega sumnjali.... :/ Vise nisam pametan sta da radim
 
BoosT666 je napisao(la):
Taman sam se nadao da sam rijesio problem,ali desila se jos veca havarija meni se cini da se posvadjali ventili i klipovi kao sto su bolc i njegov kolega sumnjali.... :/ Vise nisam pametan sta da radim

Nemogu se tek tako posvadjati...jesi gledao da li je u fazi remen ili bregasta,ima li kavih simptoma da je preskocio?
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Bude li ga sluzila kao prosla vozat ce se samo u garazi naprijed nazad:lol::lol:
Salim se,nadam se da ti nece vise zadavati probleme



BoosT666 je napisao(la):
Taman sam se nadao da sam rijesio problem,ali desila se jos veca havarija meni se cini da se posvadjali ventili i klipovi kao sto su bolc i njegov kolega sumnjali.... :/ Vise nisam pametan sta da radim

Sto ga namontira :icon_eek: dzinn, odsad ne pisi vise nista u temi da covjek zavrsi auto...zao mi ga gledat kako pjesaci na +45...poveo bi ga, ali sam regristriran samo za jedno ....
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
BoosT666 je napisao(la):
Taman sam se nadao da sam rijesio problem,ali desila se jos veca havarija meni se cini da se posvadjali ventili i klipovi kao sto su bolc i njegov kolega sumnjali.... :/ Vise nisam pametan sta da radim

Nemogu se tek tako posvadjati...jesi gledao da li je u fazi remen ili bregasta,ima li kavih simptoma da je preskocio?

Pa blago je reci da je bregasta preskocila za 180 stupnjeva :/
:icon_question: sad dali je moguce da je se ista prosulo al nesto mi lupka kad verglam :/
 
Član
A kvragu ,ja sam posijedio dok sam moga sredio da radi kako treba a otancalu blagajnu da ne spominjem,mladji si dosta ali i ti ces cini mi se ,ima vremena :icon_biggrin:

Kad sam ga sredio toliko sam bio oprezan da sad imam jos 2 rezerve ista motora u garazi za slucaj potrebe,na jednome od ta 2 rezervna u garazi je skoro sve novo stavljeno,gotovo pa generalka :icon_biggrin: neka ga.
 
Član
Darko brate vjeruj da su mi pocele sijede vise izbijat sve su prilike da ce taj motor letit vanka i da cu vratit full repariran 1.8 carb :) i fino se vozit ko gospodin covjek :):icon_confused:
 
Top