VW Scirocco mk2 85'

VW Scirocco mk2 85'

Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Gewinde stigle )

Sub3r nadam se da cu ga skompletirati do 2 ili 3-eg mjeseca onda prelazim na fazu prerade motora :)

Tibor @ idemo tiba to svakako ne propustam nadam se da cu sve uspijeti zavrsiti do karloVWca :)
A moze se u koloni ostati da se dogovori a to da se necu naganjat po auto putu to sumnjam :lol: jos ako mi upadne motor unutra bit ce krivljavine :D :D

Ma mozemo se mi dog sa tutwagenom i ostatkom ekipe da laganica vozimo do 140 150km/h moze ti valjda ta skoda navuc 140km/h jbo je čeh je jbo :D :D
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Gewinde stigle )

nisam ni sanjao da ce mu crvena ovako stajati, svaka cast
vala si ubo samo tako, jos sad s gewindama i ovim felama, stvarno vrh;)
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Gewinde stigle )

I jos sitnica sta ce se odraditi na autu...Idemo jako prema vrhu :) :lol: ;)
 
Legend
RE: VW Scirocco mk2 85' (Gewinde stigle )

ljepota , bas ljepota ,svaka cast druze , koje si gewindice kupio ??
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Gewinde stigle )

Hvala kolega,Kupio sam JOM gewinde,Govore da nisu lose a uz to imaju jako puno navoja tako da mogu koliko hocu gore,dole :) :) :) ;)
 
Legend
RE: VW Scirocco mk2 85' (Gewinde stigle )

ma nisu ni toliko lose , osim ako ces na stazu gdje , i navodno nakon kratkog vremena propisaju , ali samo normalno vozi ,....dizi / spustaj , radi sta volis
bolje i to nego , polovno pa rezi , sjeci zezaj se
:cool:;)
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Gewinde stigle )

Sve je bolje od pilanih opruga... i sam ih imam pa znam sta je problem :)
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Gewinde stigle )

Jao jao jao sta reci koju poslugu porati sta reći! Jak sam i crven sam i gotovo! heheh
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Gewinde stigle )

Cnic_gsi jak crven i nizak :D :D <3 ;);):lol::123:

lhasa_green Hvala kolega :D ;) :icon_smile: :lol: :123:
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Gewinde stigle )

eeee Kico gledam svakodnevno ovaj tvoj stroj i sve mi se vise svidja neku noc sam sanjao da sam ti ga kidnapovao :D pa da se to ne bi desilo moram i ja nesto poraditi sve u svemu uradio si to extra nadajmo se da ces ga do srediti i da ce te dugo dugo sluziti pozzz
 
RE: VW Scirocco mk2 85' (Gewinde stigle )

Bice ovo masina ipo kada ubacis taj G60 kao sto planiras .. Sretno u nastavku i da sve to ostvaris :cool:
 
Top