VW Scirocco mk2 85'

VW Scirocco mk2 85'

Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (nove slikice )

koji je motor u njemu, nisam upratio... a da ne listam sad sve ;)
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (nove slikice )

Motor u njemu 1.8 8v Carburator,nekada bio k glava pa prepravljen na carb...al poslje nove godine ako bog da Utrpavam G60 :)
 
RE: VW Scirocco mk2 85' (nove slikice )

To mi se pravo svidja kod tebe jer sve radis po principima koji se svidaju vecini . G60 je Tata. Sad ce rocco i da leti i da dobro izgleda . Samo meni se ovaj volan licno ne svidja . Ja bi da sam na tvom mjestu stavio volan od gt1 mk1 stara tipa ili od rocca starog volan.
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (nove slikice )

Opet nista dok ja ne dodjem da poslikam to kako treba hahaha :D :cool:

Ihasa- on ganja motorsport fazon, pa mu zbog toga onaj veliki volan nece bit u skladu sa ostatkom unutrasnjosti ;)


KOji sam ja.. .vise pisem ovdje nego u svom projektu :lol:
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (nove slikice )

Imam raid dino 17 volan koi savrseno stoji u interijeru citavog auta kad se uradi...A ti stari volani na stari fazon su za one koji rade retro style ili old school...Pak ja idem na motorsport look kadice unutra itd :)
;)
 
Legend
RE: VW Scirocco mk2 85' (nove slikice )

aaa vidi ga , ko patak !! svaka cast druze , bas je prelijep ispao ;)
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Gewinde stigle )

Stigli ćučavci za auto :lol::lol::lol: rijec je o GEWINDAMA marke JOM....Koje su nisko budzetne al sta mogu barem nek me godinu dana sluze dok ne kupim kw-ove tak sam odlucio :) Eo slikice :) :icon_smile:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Uskoro ce montaza i ostale stvari pa ce bit slikica :)
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Gewinde stigle )

Nije JOM toliko los, dosta wagena se na ovim prostorima kotrlja na njima...iskreno receno iz osobnog iskustva sto se tice perioda trajanja low budget gewindi ala v-maxx i skupljih ala weitec i KW, razlika u trajanju exploatacije je unutar 5 000km na nasim lijepim cestama...jedina bitna razlika je kuciste amortizera (jel farban samo ili je inox ) i udobnost voznje ;)
 
RE: VW Scirocco mk2 85' (Gewinde stigle )

solidna cjena solidan kvalitete provjereno nisi se nimalo zeznuo dobro su se pokazale vjeruj samo cuvaj svaka ona propiša ako skačeš po rupama za tvoje potrebe ovo je ok pozz
 
Top