VW Scirocco Classic

VW Scirocco Classic

Legend
neka bude sa srecom druze ,.... gdje ga iskopa sa tako malo predjenih km , bas si sretan

a ako trazis dobrog lakirera ,a ujedno covjeka koji i sam ima rocco-a , imas ga u Cazinu ....moje i par auta predstavljenih u projektima je radio ....

a evo njegovog starog sivonje

4871_1063156581127_1292350829_140277_4493103_n.jpg
 
Član
enesss je napisao(la):
neka bude sa srecom druze ,.... gdje ga iskopa sa tako malo predjenih km , bas si sretan

a ako trazis dobrog lakirera ,a ujedno covjeka koji i sam ima rocco-a , imas ga u Cazinu ....moje i par auta predstavljenih u projektima je radio ....


hvala drug! Cim je i tvoje auto radijo znam da mora bit perfektan posto je tvoj golfac perfektan!!
Problem je da je cazin bas predaleko od celica :icon_cry:
 
Član
svaka cast drug, daj jos malo to uslikaj pa postavi, sta skrtaris sa slikama, ovo se ne vidja svaki dan ;)
 
Član
evo pogledaj ovdje malo
http://www.bhtuning.com/automehanicari-autolimari-lakireri-ostali-majstori-za-limene-ljubimce-t-40537.html

a ja trazim na google jednog iz grabovice cini mi se, i vidim svi preporucuju nekog Agu isto iz Tuzle, pa valjda je i on dobar
 
Član
ovo stvarno ne moze svako, extra je rocco, premocan, s tom kilometrazom da ga uzmes, pa tacno treba biti sretnik:cool::cool:
 
Član
Extra je, isti ko moj, ista oprema isti motor, boja, samo sto je taj mladji par godina. Cuvaj ga ko oci u glavi :cool:
 
Neka je sa srecom buraz i ovako oficijalno preko foruma,vidio sam auto juce se cak i vozo u njemu,moji prvi utisci su dobri,nego ja zalim za svakim vw-om kojeg prodas tako i za lupasom,taman raja pocne pratit garazu kad buraz prodo auto:lol:nadamo se svi tako i ja da ce ti ovaj rocci ostat malo duze u posjedu
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Extra je, isti ko moj, ista oprema isti motor, boja, samo sto je taj mladji par godina. Cuvaj ga ko oci u glavi :cool:

Jest ti dobar rocco exra!!!! Bas mi drago da ima neko isto auto ko ja u forumu :123::123::123:

OggyBoy je napisao(la):
Bar ovdje ima dobrih i povoljnih majstora. Dijaspora masovno lakira i popravlja kola kad dođe ovdje jer je povoljnije xxx puta.;)
Sve zavisi odakle si, pa tamo traži nekog dobrog majstora i pogodi posao unaprijed da te ima u planu, pošto pretpostavljam da ćeš biti ograničen vremenom. Samo znaj da ne može biti urađeno i brzo i dobro i kvalitetno. Ko ti kaže da ga može srediti za 7 dana, moj ti je savjet da ga zaobiđeš.;)

hvala za savjet drug. Tako cu to i obradit i svaki dan obic :cool: al to sve tek mislim u martu-aprilu

svima drugim hvala za info i podatke neki lakirera u blizini..

Evo jos dvije tri slike kad sam tek dotjero rocca :icon_smile:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
rocci ostaje stock jer na ovom nesta barkat i cunirati nije to to klasika treba da izgleda origigi jeli tako buraz;)
 
Top