VW Scirocco Classic

VW Scirocco Classic

Član
Ako se mene pita samo stavi krace opruge ili gewinde i distancere nazad mozda 2 cm da poravnas s rubom zadnju felgu i to je to ne treba ti dalje :cool: Ja sam svoje ovakve felge upravo prodao
 
Član
Frenkie-3B je napisao(la):
rocci ostaje stock jer na ovom nesta barkat i cunirati nije to to klasika treba da izgleda origigi jeli tako buraz;)

tako je buraz! Ako sta budem uradio tad samo 2cm da bude nizi asphaltu sa drugim montizerima i to je to. nebi rocciju kvarilo izgled sa 2cm nize mislim ja! I nebi vise plivo po asphaltu heheheh.....
 
Početnik
Barem ovog rocca pokusaj zadrzat duze vrijeme,jer ovako neces moc opet kupit ;)
nemam rijeci
 
Član
Zimski setup je tu ;) i vec sam preso 2000km kako imam roccija! :icon_eek:
@ sandy_mo: bas isto mislim kao ti! malo cu ga spustit nabacit 2cm distance i na ljetne felge druge gume sto imaju nizi provil sa strane! :cool:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Legend
jeste fin
vjerujem da ce savrsen biti za kratko vrijeme kod tebe , ako cemo gledati sta si do sad radio :lol:;)
 
Član
svaka cast druze na odabiru predobro auto vjeruj ja se nisam pokajao sto ga posjedujem samo sto kod mene nije ni pola kao kod tebe stanje hehe al nema veze ne zalim se tu sam da ga sredjujem nego ako trazis majstora ima momak kod Nipex-a blizu Srebrenika Jasko radi prefektno sve sto se moze pozeljeti i sta jos ti mogu pozeljeti osim sto vise predjenih kilometara i zdravlja naravno ;)
 
Top