VW Scirocco Classic

VW Scirocco Classic

Član
Hvala jarani.

U planu je da mi ostane po izgledo vako kakav jest.
Samo da mi je dol u bih nekog da nadzem sto ce mi scirocca lakirat komplet da izgleda ko nov! :icon_smile:
 
Član
duurma je napisao(la):
a i ovako izgleda kao nov ja nebi dirao ako je fabricka boja jos i siber ima;)

siber mu je jedini ekstra al dobar je hehe.. nije farba mu bas najbolja kad se pogleda iz bliza a i pocelo mi je skrooz malo da hrdza sa desne strane iza kod blatobrana.
 
Član
vjerovatno je tek opran, a i slika je iz daljine, pa se ne vide neke mane sitne, zato covjek hoce da ga farba...

Svakako, ako budes farbao, idi na varijantu fabricke te boje, nemoj da izvodis neke drecave narandzaste i slicno, ipak je auto u fabriskom i dobrom stanju, nek ostane old school :D
 
Član
duurma je napisao(la):
a i ovako izgleda kao nov ja nebi dirao ako je fabricka boja jos i siber ima;)

siber mu je jedini ekstra al dobar je hehe... farba iz blizine nije bas naj bolja a i sa desne strane kod blatobrana pozadi pocelo mi maalo hrdzat zato hocu komletno da se obnovi :icon_smile:

SašaCRX je napisao(la):
vjerovatno je tek opran, a i slika je iz daljine, pa se ne vide neke mane sitne, zato covjek hoce da ga farba...

Svakako, ako budes farbao, idi na varijantu fabricke te boje, nemoj da izvodis neke drecave narandzaste i slicno, ipak je auto u fabriskom i dobrom stanju, nek ostane old school :D

eh bas tako i ja mislim ko ti! Hocu ovu boju fabricku i da ostane old school ;)
 
Član
Bar ovdje ima dobrih i povoljnih majstora. Dijaspora masovno lakira i popravlja kola kad dođe ovdje jer je povoljnije xxx puta.;)
Sve zavisi odakle si, pa tamo traži nekog dobrog majstora i pogodi posao unaprijed da te ima u planu, pošto pretpostavljam da ćeš biti ograničen vremenom. Samo znaj da ne može biti urađeno i brzo i dobro i kvalitetno. Ko ti kaže da ga može srediti za 7 dana, moj ti je savjet da ga zaobiđeš.;)
 
Top