VW Rallye

VW Rallye

Član
joooj kako je dobar :) samo kakve fele vece u bijelu boju il crvenu i to je to :) ima li koja slika unutrasnjosti?
 
Šta boja automobila govori o vama?


lečenja bojama: crveno stimuliše mentalnu energiju, žuto stimuliše nerve, plavo leči poremećaje u organizmu itd.

Moderni proizvođači automobila veruju u sličnu stvar, veruju u mogućnost bolje prodaje automobila baš zahvaljujući bojama. Psiholozi su analizirali povezanost između boje automobila i njegovih vlasnika i evo rezultata koji će vam možda otkriti po koji zanimljiv detalj o vama samima ili o nekoj "misterioznoj" osobi iz susedne zgrade koju posmatrate već danima.

Crna: Za volanom automobila u ovoj boji nalazi se ambiciozan vozač koji želi da prikaže sebe kao uspešnu osobu.

Crvena: Otvoreni ste i impulsivni, mladalačkih ste stavova i ponašanja, ali vam mnoge stvari brzo dosade.

Srebrna: Imate sjajan osećaj za stil i često ste veoma uspešni, ali ponekad imate preteranu potrebu da ono što radite činite previše "pompeznim".

Bela: Ovo je izbor lekara i osoba koje vole praktične stvari. U pitanju su ljudi na koje se možete osloniti.

Siva: Izražava dobar ukus i označava pouzdanu osobu čije ponašanje u saobraćaju je veoma bezbedno.

Plava: Timski igrač koji je društven i prijateljski raspoložen, mada mu nedostaje mašta.
 
Član
Svaka cast na projektu :cool: novi sam ovde pregledao sam citav projekat i extra radis i imas ukusa ;)
Onaj prijatelj sto ti je lakirao prvi bas te je naglavio, ali vidim da imas volje i da si krenuo ispocetka i opet dosao do onoga sto zelis sve pohvale! Jos feluge uklopi u sve to i bice najjaci :cool: :cool: :cool:
Moja preporuka je da stavis porsche-ove nesto ovako i bice pravi :icon_smile:

http://i.ebayimg.com/t/18-Veloce-RS-Porsche-wheels-968-928-964-993-996-/00/$(KGrHqJ,!iIE4rL+RwiQBOSoq3I8sQ~~60_12.JPG
 
322908_10201034201274743_237569793_o.jpg
 
poz,drustvo
evo nakon dugog liencarenja i ja se posla prihvatio,danas sam ubacio votex consolu.iako nije od syncro uspjeo sam je upasat bilo je malo sjeci vamo sjeci tamo al meni izgleda dobro slike su malo lose,al bice druge kad budem spajo nove satove VDO

IMAG0989.jpg
IMAG0991.jpg
IMAG0990.jpg
IMAG0995.jpg
IMAG0994.jpg
IMAG0998.jpg
 
Član
Nema dalje , ekstra radovi , stakle jedan riejtki detalj , ali imas li ostalo sto dodje uz stakla ?
Konzola za 10 ;)
 
Top