VW Rallye

VW Rallye

zlajaaa je napisao(la):
Molim te, nemoj nas razočarat felgama :D Nakon ovoliko uloženog truda i para nemoj to fulat. Sretno na potrazi istih!!!

zato sam ih drug ostavio za zadnje teska je odluka ili nesto u stilu porsche-a ili bbs-ice 16-ke a evo spoiler koji ce ic na njaga ,znaci seat toledo

g.jpg
 
Član
nesto ovako..
ultimate_dubs_2012_white_golf_rallye.jpg

8757739007_087de93fd4_o.jpg

ali ove porsheove da budu naradzaste odlicno bi bilo jaa vidio jednu takvu sliku ali ne mogu sad da nadjem..od ludih boja najbolja narandzasta...;)
 
Član
Nemoj bogati stavljati ovaj spojler....pratim projekat do sad je sve odlicno bilo nemoj sad budziti glupostima kad budes sklapao auto...
 
MeBeSad je napisao(la):
Nemoj bogati stavljati ovaj spojler....pratim projekat do sad je sve odlicno bilo nemoj sad budziti glupostima kad budes sklapao auto...

drug previse je nizak i struze previse napred jos sa novim gewindama bice haos,a kad izadjem iz kamiona onda mi treba malo adrealina tako da ga tu ne sparam,od svih djelova na autu prvo sto ce stradat jeste prednji spoiler i bas iz tog razloga stavljam nesto drugo,orginal bi da sacuvam za whort-see 2014 ako do tad izdrzi :lol:
 
Član
MeBeSad je napisao(la):
Nemoj bogati stavljati ovaj spojler....pratim projekat do sad je sve odlicno bilo nemoj sad budziti glupostima kad budes sklapao auto...

Slažem se. OEM je OEM i bog i batina i sve
 
zlajaaa je napisao(la):
MeBeSad je napisao(la):
Nemoj bogati stavljati ovaj spojler....pratim projekat do sad je sve odlicno bilo nemoj sad budziti glupostima kad budes sklapao auto...

Slažem se. OEM je OEM i bog i batina i sve

da i se slazem zbog tog i hocu da ga sacuvam,na ebay kreteni traze 400 eura za taj komad plastike
 
Legend
ono dobro izgleda , ali ako nema drugog izlaza Boze moj sta onda , uzmi dok se ne nadje po normalnoj cijeni origigi
hauba je super,ovo ce biti jedan od najjacih mk2 na nasim prostorima i sire
samo naprijed druze svaka cast za sve radove po ne znam koji put
 
Top