VW Polo 6n2 ,, GTi Sjedala :D

VW Polo 6n2 ,, GTi Sjedala :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Polo 6n2 1.4 16v ,,SPARCO Inside,, :D

novo pojacalo,,,Magnat Xcite 801 ,, 270 RMS @ 4 Ohm,,,450 RMS @2 Ohm ,,



i jos jedna igrackica,,,, :icon_smile:

 
Član
RE: VW Polo 6n2 1.4 16v ,,SPARCO Inside,, :D

sjediste extra izgleda, ali za normalnu voznju i nije bas... samo za neke extremnije uslove, sto se mene tice... jer ipak se ukocen u tome :icon_confused:
 
Član
RE: VW Polo 6n2 1.4 16v ,,SPARCO Inside,, :D

ako nemas jos jedno sjediste nemoj ni ovo stavljat :) kvari ga estetski bilo to sparco ili ne :D al et
sretno sa zujalicom :D
 
Legend
RE: VW Polo 6n2 1.4 16v ,,SPARCO Inside,, :D

Sve 5 samo ovi trosistemci u podu, bas nemaju smisla niti upotrebe.. toliko "glasa" u autu mislim da nije potrebno, posebno ne sa zadnje strane.. moj prijedlog ti je da uzmes neke kvalitetne prednje zvucnike (DLS, ALPINE) i da to skopcas na pojacalo, imat ces 3x ljepse zvuk, a ne uzimaju prostor, ovo mi izgleda nekako "nabacano"..

Kadica je fino legla, ali stim da trebas uzeti i drugu sto prije, i H pojaseve naravno.. da ne odudara ;)
 
Član
RE: VW Polo 6n2 1.4 16v ,,SPARCO Inside,, :D

ona kutija sa trosistemcima,,je davno izbacena,,,,sad je kompresija unutra i 2x 12" ,,,onu sam bio dobio,,pa sam stavio i nakon 4 dana izvadio,,,a drugo sjedalo nekad uzet,,jbg dok se dodje do para,,,,i pojas obavezno uzet :icon_smile:
 
RE: VW Polo 6n2 1.4 16v ,,SPARCO Inside,, :D

Lijep polo... :icon_smile:

moram i ja da stavim svog Golfa u garažu
 
Član
RE: VW Polo 6n2 1.4 16v ,,SPARCO Inside,, :D

mislim da bi bolje bilo i ovo sjediste izvadit dok ne dodjes i do drugog,jer jednostavno nije to to,kvari se kompletan dojam o autu,bar sto se mene i mog misljenja tice,,,ja ovu kadicu nikad ne bih uzeo za normalnu voznju,mislim da nije potrebna,posebno na duze relacije,al et vidjet ces vec,mozda tebi i bude pasala;)
 
Član
RE: VW Polo 6n2 1.4 16v ,,SPARCO Inside,, :D

ja neznam kako mozete pisat dojam da nevalja kada nista uopste nikad imali kadicu?ja sam se vozio every day i mogo sam,i nije mi kvarilo nista u autu.......:icon_confused:
 
Član
RE: VW Polo 6n2 1.4 16v ,,SPARCO Inside,, :D

Lijep polo samo anprijed sa radovima ;)

Sjediste je bolje da ima jos jedno al bit ce i to nekad ;)

Uglavnom je kvalitet je i za sjedit je udobno testirano u ibici :icon_smile: jedino sto je problem malo ustati iz njega al navikne se i to :D

Sretno u nastavku ;)
 
Član
RE: VW Polo 6n2 1.4 16v ,,SPARCO Inside-by Ivica,, :D

danas sam upravo iso do travnika,,,i nije bilo nikakvih problema,,cak je i lakse i udebnije mi bilo vozit sa ovim sjedalom ;) ,,,i ovo se sjedalo moze koristi komotno za svakodnevnicu,,,samo et sto se mora naviknut na ulazenje i izlazenje,,al to se brzo navikne :D
 
Član
RE: VW Polo 6n2 1.4 16v ,,SPARCO Inside-by Ivica,, :D

dobra polic ..ljepsi je uzivo..
samo moras i drugu kadicu postaviti inace ovako ne stoji ok;)
i regulisati tu muziku propisno:cool:
 
Član
RE: VW Polo 6n2 " Poljak " ,,Bra by Lazy Lizard,, :D

dobra stvar,drugar koliko te izasao i gdje si kupio. Vjerovatno bi i ja sebi kupio,da sacuvam haubu,sad ce zima;)
 
Član
RE: VW Polo 6n2 " Poljak " ,,Bra by Lazy Lizard,, :D

ovaj polo je extra...uzivo je puno ljepsi....
neke bolje fele bi mu extra legle ;)

brushalter ok :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top