VW Polo 6n2 ,, GTi Sjedala :D

VW Polo 6n2 ,, GTi Sjedala :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Polo 6n2 ,, Sticker Bomb

dbabic6676 je napisao(la):
Meni je fazon na prednji znak i recimo zadnji...:cool: Ali ovo ovako baš ne razumijem šta predstavlja... :icon_rolleyes:
Ali stvarno, šta to predstavlja ? Polo je extra onako đuture ;)

tibor987 je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
a ne bi lose legli stickeri na retrovizore i mozda dole lip :icon_biggrin:


Potpis za ovo, puno lijepse bi bili samo retrovizori i lip bez crne navlake na haubi i tog velikog komada na blatobranu...blatobran u stickerboombu bi cudo stajao da su felne polirane i auto bijelo kao snijeg ;) ...smao moje misljenje :icon_smile:

Slažem se u otpunosti, bio je jedan na grobniku ove godine, bijeli, TT oem polirane felge i retrovizori i znak u stickeru ... ma vrh :cool: , i da 2010 je GP hehe



ja neradim auto da se nekom svidja i sve to,,radim za sebe i volim da uradim ono sto niko nije,, to je cisto radi furke i da moze svijet komentarisat " vidi budale sta je uradio sa auta",,, ako svi rade znak,lip i retrovizor ja necu,ja cu nesto deseto uradit,, jer nije fora da svi imaju isto :icon_smile:
 
Početnik
RE: VW Polo 6n2 ,, Sticker Bomb

Veliki sam obozavatelj cistog Germana , i mislim da tako trebaju da se rade VW auta :D

Al' je ovaj sticker bomb isp'o fakaat extra , prejako je stvarno. Polo cista desetka. :cool:
 
Član
RE: VW Polo 6n2 ,, Sticker Bomb

drug ovo je vrh, iako sam ja planirao isto uraditi na istom mjestu i na crvenom autu, to vec kontam duugo vremena samo ne mogu da se nakanim, i evo sad gdje cu te kopirati :icon_rolleyes:
predobro izgleda
 
Legend
gledavao sam ovakva , fakat predobra , svaka cast druze , polo je odlican , a samo jos ide da bude bolji i bolji !!;)
 
Član
Evo i gepek je uskoro gotov,, jos par sitnica i to je to :icon_smile:



treba se i malo usisat :D
 
Član
eh da najavim,,ovaj polo je proslost,,otiso je,,zao mi je al jbg,,sta je tu je ,,, mora se dalje zivit,, uskoro ce bit predstavljeno drugo auto,, i nece se (ja mislim) puno promijenit na njemu,, i ako bi se sta radilo bit ce slike itd. itd. ,,, hvala svima na ovim lijepim komentarima za pola ,, ovaj projekat se ovdje zavrsava :icon_cry: ,,, :icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top