VW Polo 6n2 ,, GTi Sjedala :D

VW Polo 6n2 ,, GTi Sjedala :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Polo 6n2 " Franz " ,,BBS RM 010 ,, :D

da malo osvjezim garazu :D ,,,radilo se ovih dana ,,malo porliranja,patnje,,al na kraju krajeva zasluzen trud :icon_smile:





 
Član
RE: VW Polo 6n2 " Franz " ,,BBS RM 010 ,, :D

e brate svaka ti dala, al fkt
ajde postavljaj to da vidim kako mu cuce, razmisljao sam i ja na svog natakarit kakve falcare ovog tipa, BBS je to, odlican izbor, dobro ispolirano, samo montiraj cim prije:icon_smile:
 
Član
RE: VW Polo 6n2 " Franz " ,,BBS RM 010 ,, :D

Predobre su drug....da meni bi nesto ovako ubost....jos kad nabacis manji profil gume ima da bude :cool::cool:
 
Član
RE: VW Polo 6n2 " Franz " ,,BBS RM 010 ,, :D

felge ce sutra bit namontirane :D ,,jedina steta sto ce bit balonjare na njemu 195/50 :icon_sad: al jbg ,, danas sam bas gledo posto su 175/50( sljedece sezone idu dvije naprijed) ,, i da hvala svima na lijepim komentarima ;) ,, mozda i abd sljedece godine farbanje auta u njAku drugu boju :icon_smile:
 
RE: VW Polo 6n2 " Franz " ,,BBS RM 010 ,, :D

ih steta te balonjare na ove ljepotice, al BBS-ice su uh, nasao sam jedne iste RM, mali obrucevi, mislim da su ko te, bez cepova za 200e, jel to dobra cijena?

Nego, Polo je odlican, sa gewindama i ovim felama ( i eto uskim gumam) bice top ;)
 
Član
RE: VW Polo 6n2 " Franz " ,,BBS RM 010 ,, :D

nisu skupe,,kad pogledas na ebay-u su 700eu ,, mada ti je jedan cep 44eu nov,,al ako mozes nac negdje jeftinije cepove super je cijena,,
 
RE: VW Polo 6n2 " Franz " ,,BBS RM 010 ,, :D

ma nije ebay mjerilo, na zapadu se cijene neke fele koje kod nas idu i bescjenje. Jedino eto donekle BBS drze realnu cijenu.

Uf brate, jesu skupi cepovi jbt. Odustajem definitivno ;)
 
Član
RE: VW Polo 6n2 " Franz " ,,BBS RM 010 ,, :D

felge postavljenje, + nazad 7mm distance,,sparco prodan i vraceno origigi sjedalo,, slike ce bit ili sutra ili poslije osijeka :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top