VW Polo 2006 1.4 benzin

VW Polo 2006 1.4 benzin

Član
ajde stavljaj, Polo je extra bogami, ovaj sa sastavljenim farovima mi je puno ljepsi od prethodnika, ja sam mogao onaj da uzmem skoro za isto para kao i ovog sto sam uzeo, ali mi se farovi nikako nisu dopali, i dan danas mi se ne svidjaju
dok je ovaj kod tebe predobar, ljepsi i od ove serije kao kod mene
 
Član
5yxlb8.jpg


2m4yk47.jpg


2ldapfm.jpg


2ufpyz6.jpg


25z5rio.jpg


345h4kj.jpg


ArminM je napisao(la):
ajde stavljaj, Polo je extra bogami, ovaj sa sastavljenim farovima mi je puno ljepsi od prethodnika, ja sam mogao onaj da uzmem skoro za isto para kao i ovog sto sam uzeo, ali mi se farovi nikako nisu dopali, i dan danas mi se ne svidjaju
dok je ovaj kod tebe predobar, ljepsi i od ove serije kao kod mene

Ni meni se ne svidja okac, ev postavila sam, ovo je maloprije slikano ;)
 
Član
opa, maglenke su tu, maska je tu

sutra obavezno slikaj po danu, neka budu bolje slike
maska je prva liga svegami, gdje si je zbavila
 
Član
ArminM je napisao(la):
opa, maglenke su tu, maska je tu

sutra obavezno slikaj po danu, neka budu bolje slike
maska je prva liga svegami, gdje si je zbavila

ovo je gti-jeva maska, a kod sebe sam je uzela hihihi, malo je pukla,ali nema veze,vazno je da je orginalna, to sam neki dan sa bracom sve postavila, a morat cu ga slikati, pa te obavjestim kad stavim slike...
 
Član
ovakva maska je jedino sto bih ja na svoj auto stavio, isto gti ali bez znaka GTI naravno, bilo bi me stid da mi pise GTI a pod haubom dizlo ubi:lol::lol::lol:
ono sto mi se najvise svidja kod ovog polanera su stopke
bas su mjera svegami
 
Član
ArminM je napisao(la):
ovakva maska je jedino sto bih ja na svoj auto stavio, isto gti ali bez znaka GTI naravno, bilo bi me stid da mi pise GTI a pod haubom dizlo ubi:lol::lol::lol:
ono sto mi se najvise svidja kod ovog polanera su stopke
bas su mjera svegami

doduse u mene je benzinac, pa kazu da i nije tolika ofiraza, ja sam htjela da skinem znak i et jedva me nagovorise da ostavim, mada cu skinuti ja to sama... ma joj ja sam neki dan vidjela momka isti kao u tebe polo isto ima masku gti, a nazad mu pise tdi, a nema ni opremu gti, a promijenila sam i zadnju lijevu stopku, moja orginalna negdje pustala vodu i skinuo se onaj sjaj unutra... :)))
 
Član
ma ajde kod tebe to moze proci, mogu mislit faca po gradu kad vide Pola sa gti znakom, jos cura ga vozi
svi bi se potezali jelda:lol:
 
Član
ArminM je napisao(la):
ma ajde kod tebe to moze proci, mogu mislit faca po gradu kad vide Pola sa gti znakom, jos cura ga vozi
svi bi se potezali jelda:lol:

joj to su ti sokovi kad sam stavila masku, znas kako raja cudno gleda i svi bi se kao trkali samnom, pa cak su me pitali da prodam, a to su oni koji se apsolutno ne razumiju u auta, vide znak i odmah misle da je gti... :lol:
 
Top