VW Passat Variant 1.9 TDI

VW Passat Variant 1.9 TDI

Član
Vidi se da čuvaš auto a i lako ga je čuvati kad lijepo izgleda. Hrom lajsna mi se vazda sviđala na vratima i na branicima. Unutrašnjost je vrh kombinacija boja. Jedina zamjerka AC;)
 
Član
Hvala kolega ;)
I meni malo smeta što nema automatsku klimu, al' eto, navikao sam već :cool:
Iako nije moj, trudim se čuvati ga i održavati što bolje :icon_biggrin:
 
ja na proljece kupujem ili ovakvog passata ili audija a4 a mislim da ce presuditi unutrasnjost...kupujem prvo sto naleti da izgleda kao tvoj passat unutra...predobaaaar...samo ga i dalje ovako cuvaj
 
Član
Hvala, čuvam ga koliko mogu :icon_biggrin:
Mislim da su u Audiu i Passatu isti motori, pa koji god uzmeš, nećeš pogriješiti :cool:
 
Član
Upravo to, to je preklapanje retrovizora, al' ne vidim razlog zasto bi stavili taj model prekidaca na passata koji nema preklopive retrovizore...

Mozda zvucim smjesno, al' jesi li probavao sa kontaktom ili upaljenim autom... ( da nisi mozda na suvo, tj. bez struje )
Jer nez. zasto nebi funkcionisalo ako vec postoji, jedino da nije mozda iskocio osigurac za ret. mada onda nebi ni ogledala mogla da se podesavaju kao ni grijaci... :/
 
Član
Ma probavao sam dok je auto upaljeno, podešavanje retrovizora, kao i grijači, rade.
A ne znam, možda nema mehanizam za to, ali zašto bi onda stavili tu funkciju?! :icon_question:
 
Član
Kad ostaviš otvoren prozor i zaključaš daljincem i pridržiš malo daljinac mene sam zatvara prozor, možda tebi tada preklapa i retrovizor. Na neke modele može samo kad zaključavaš ključem i pridržiš ključ, probaj
 
Član
druze tu funkciju imaju samo modeli 2004 do zadnjeg modela 2005 to znaci to su oni sa zmicavcima u retrovizoru!!!:icon_smile:
sigurno je bio pokvaren pa su taj ubacili:icon_question::icon_question:
pozdravljam

druze tu funkciju imaju samo modeli 2004 do zadnjeg modela 2005 to znaci to su oni sa zmicavcima u retrovizoru!!!:icon_smile:
sigurno je bio pokvaren pa su taj ubacili:icon_question::icon_question:
pozdravljam
 
Član
dule73 je napisao(la):
Kad ostaviš otvoren prozor i zaključaš daljincem i pridržiš malo daljinac mene sam zatvara prozor, možda tebi tada preklapa i retrovizor. Na neke modele može samo kad zaključavaš ključem i pridržiš ključ, probaj

Probao sam i to, ali se ništa ne događa. A prozore mogu spuštati kad stavim ključ u vanjsku bravu, pa malo više okrenem u smjeru za otključati, i suprotno.
Kad zadržim tipku na ključu ništa se ne događa, mislim da nema tu funkciju.

r-tdi72 je napisao(la):
druze tu funkciju imaju samo modeli 2004 do zadnjeg modela 2005 to znaci to su oni sa zmicavcima u retrovizoru!!!:icon_smile:
sigurno je bio pokvaren pa su taj ubacili:icon_question::icon_question:
pozdravljam

druze tu funkciju imaju samo modeli 2004 do zadnjeg modela 2005 to znaci to su oni sa zmicavcima u retrovizoru!!!:icon_smile:
sigurno je bio pokvaren pa su taj ubacili:icon_question::icon_question:
pozdravljam



A ne znam, možda su to imali i ovi modeli prije 2004. , ali samo u Highline opremi? :icon_question:
Pozdrav! ;)
 
Član
Jer vidio sam to i u nekoliko Golfova 4, a oni uopće nemaju one kao "novije" retrovizore?:icon_rolleyes:
 
Član
Ovaj dzojstik 100% nije originalni dio, vec dobra kopija.
Isti ovakav dio sam platio oko 15ak km.
Zadnja pozicija mozda sluzi da ovaj dzojstik bude u neutralnom polozaju :) tj da ne bude podesen ni na grijace ni na motorice.
 
Super Moderator
Ono jest za sklapanje retrovizora al to cesto crkne.. Imao sam ja to na starijim autima vag grupacije, pa tako da vjerovatno ti je pokvareno.. Od opreme ti fali jos xenon pored peraca farova :D al passat je fin, oprema i nije toliko bitna, bitnije je da je auto ispravno ;)
 
Član
tare_TDI je napisao(la):
Ovaj dzojstik 100% nije originalni dio, vec dobra kopija.
Isti ovakav dio sam platio oko 15ak km.
Zadnja pozicija mozda sluzi da ovaj dzojstik bude u neutralnom polozaju :) tj da ne bude podesen ni na grijace ni na motorice.

Može biti i to, mi smo ga kupili takvog, a ako se trebaju nekad sklopiti, to se uvijek može ručno uraditi :lol:

allroad je napisao(la):
Ono jest za sklapanje retrovizora al to cesto crkne.. Imao sam ja to na starijim autima vag grupacije, pa tako da vjerovatno ti je pokvareno.. Od opreme ti fali jos xenon pored peraca farova :D al passat je fin, oprema i nije toliko bitna, bitnije je da je auto ispravno ;)

Ma ionako se skoro nikad ne sklapaju, pa to nije ni bitno toliko.
Da, fali i Xenon, ali to je dolazilo samo sa skroz full opremom, ako se ne varam?
Točno, bitno da je auto ispravno, a ove sitnice nisu toliko ni bitne ;)
 
Top