VW Passat Variant 1.9 TDI

VW Passat Variant 1.9 TDI

Član
Pozdrav svima!
Dakle, riječ je o autu od mog starog, jer ja imam 17 godina pa ga nažalost još ne mogu voziti, ali ga mazim i pazim kao da je moj :D
Riječ je o Volkswagen Passat-u 1.9 TDI 96 kW, 6 brzina, Highline (bar ja mislim :lol:)
Kupljen je prije 3 godine u Zagrebu od doktora.
Od opreme ima kožna sjedala, kožni volan, tempomat, grijanje sjedala, 4 električna podizača prozora, 6 brzina ...

No, da ne duljim više, dame i gospodo ...

(Ispričavam se zbog loših slika jer su slikane mobitelom, no bit će boljih) :icon_smile:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Malo unutrašnjosti ...



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us





Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Po ovoj naljepnici koja se nalazi kod rezervne gume sam ja zaključio da je Highline, ali mi nije jasno zašto onda nema automatsku klimu? :icon_rolleyes:



Uploaded with ImageShack.us

Pozdrav do pisanja! :icon_biggrin:
 
Član
prosto prelijep auto, za mene najljepsa boja unutrasnjosti za ovaj model. Stvarno mi nije jasno na ovu opremu da nisu ubacili digitalnu klimu, stvarno cudno. Ima highline opremu, to je sigurno, krom je tu, sjedista, volan, ono sto fali jesu peraci farova, maglenke i ta digi klima koliko primjetim, ostalo je u fullu
 
Član
ArminM je napisao(la):
prosto prelijep auto, za mene najljepsa boja unutrasnjosti za ovaj model. Stvarno mi nije jasno na ovu opremu da nisu ubacili digitalnu klimu, stvarno cudno. Ima highline opremu, to je sigurno, krom je tu, sjedista, volan, ono sto fali jesu peraci farova, maglenke i ta digi klima koliko primjetim, ostalo je u fullu
Vidio sam još par Highline-ova bez maglenki, ali bez Climatronica nisam. Auto je 2001, mislim da je među prvim modelima facelifta, ali nema ni board computer :icon_rolleyes:
 
Član
No, sve u svemu, mi smo zadovoljni i ovim što ima, i baš mi se dopadaju ove kromirane lajsne izvana jer se slažu s maskom naprijed, a i nosači su kromirani :icon_biggrin:
 
Član
A da, čuo sam da oni škrtare na opremi :lol:
Ma nije ni bitno, ima opreme i više nego dovoljno i bez climatronica :icon_biggrin:
 
Član
Evo dvije slike motora ...


30trlf5.jpg
 
Član
Bilo mi dosadno pa evo par "svježih" slika (doduše, loših, al' eto) :icon_smile:



25i9k3p.jpg


rvk5kw.jpg


2enbyg4.jpg


e216w.jpg


9sgwo7.jpg


fk1cm1.jpg


5kinpf.jpg


Evo jedna mrak slika, al' doslovno :lol:

2q00g1z.jpg


I jedna onak', čisto iz dosade :D

w0m59v.jpg



Dal' možda netko zna čemu služi ova slika s desne strane, nalazi se na onom djelu gdje se podešavaju retrovizori. Naslikan je kao retrovizor i strelica, dakle nešto u smislu kao da se retrovizori sklope, ali se ništa ne događa kad se okrene onaj "gumb" prema toj slici? :icon_question:

2nq4b5w.jpg
 
Član
I kod mog druga na cetvorci je isto označeno, vjerovatno označava da se retrovizori preklope ali i kod njega kao i kod tebe ništa se ne dešava, vjerovatno nedostaje mehanizam....valjda se javiti neko stručniji da objasni ;)
 
Top