VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:stizu gume :D

Ma kakvi ba nikad on nije ni imao zimulja,evo vec 3-4 zime na ljetnim se vozika,SYNCRO je cudo ba..A ima natakario je on "blow off" samo treba mu veci el.magnetni ventil,ovaj slabo protocan pa se necuje dovoljno..Imao sma ja negdje slika,pa ako ih nadjem postavit cu..
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:stizu gume :D

Limpi je napisao(la):
zavrsil ti taj blow off :icon_question:

a nek ces vise stavit fele i gume, a ne na zimuljama vozat na ovoj vrucini :icon_biggrin:

Ma kakve zimulje,jel se to jede :D eto vec ti je lija odg ja samo na ljetnim vozam :lol::icon_eek:
a blow off je skopcan i to samo mal mu protok pa sam u potrazi za vecim da se bolje cuje :cool:

Lija je napisao(la):
Ma kakvi ba nikad on nije ni imao zimulja,evo vec 3-4 zime na ljetnim se vozika,SYNCRO je cudo ba..A ima natakario je on "blow off" samo treba mu veci el.magnetni ventil,ovaj slabo protocan pa se necuje dovoljno..Imao sma ja negdje slika,pa ako ih nadjem postavit cu..

Kad sam konj al jbg sta cu :lol::lol:
al da ga hebes posluzise one ba,jest da i pogon omaze al kako su celoustoun dobro su me posluzile :lol:;)
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:stizu gume :D

Evo kako je irget zatvorio EGR
Na ispuhu
dsc00410c.jpg

By lija13 at 2011-06-26

I na usisu

dsc00409td.jpg

By lija13 at 2011-06-26

Evo malo djidje i te stvari

dsc00408x.jpg

By lija13 at 2011-06-26
dsc00407e.jpg

By lija13 at 2011-06-26

A evo i blow of

dsc00398bb.jpg

By lija13 at 2011-06-26

i taj El-magnetni ventil

dsc00399j.jpg

By lija13 at 2011-06-26
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:stizu gume :D

ArminM je napisao(la):
nista ovo ne valja:D
jesul 17-ke na autu vise

Ejs :D
A jesu jesu,bilo je jos radova pored 17ki ali polahko,doduse ja se navozo dosad sa 17kama tj neizlazim iz njega :D
A u sljedecoj sedmici ce biti jos 3 velike stvari za odradit ali otom potom,ali evo cekam da mi djevojka poslaje slike pa da mogu postavit :icon_biggrin:
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:stizu gume :D

ajde ajde, redaj samo, fine su ono feluge, dobro stoje definitivno, bolje od onih 15-ki, njih bi trebao prodat, sto jes jes, dosta su se vozale kod tebe, sad ganjaj celicare za zime:icon_biggrin:
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:stizu gume :D

konacno i ja stavio ljetni setup,naravno
i to je imalo svoju cijenu jer
imao sam izbor ili da idem u sarajevo
ili da kupim nove gume,naravno izabrao sam gume
jer od njih stvarno imam koristi

eh ovako je izgledao do danas



Uploaded with ImageShack.us

i onda dolazi this,kupljene gume "gudijer" eagle nezz tacno koje pogledam sutra ujutro pa napise,ugl dimenzija je 205/50 ZR17 namjerno sam uzeo kroz 50
jer je guma fino razvucena a i nije velika sirina tako da
su meni super sjele

evo i slika


Uploaded with ImageShack.us

evo i slika(doduse izgleda kao da i nije razvucena na slici jer guma ima zastitni
rub protiv ostecenja felge od ivicnjak i sl i to mi se stvarno svidja,to sam imao i na proslim gumama
i hvaljen bio onaj ko to osmisli)


Uploaded with ImageShack.us

ev jedna usputna kad sam bio kod djevojke



Uploaded with ImageShack.us


a posto sma gume kupio u travniku skrenuo sam u fis i pocastio
pasanera chunerskim ventilima sa znako vw-a



Uploaded with ImageShack.us


takodje pocastio sam ga i novim mirisom,tj miris vanilije :D



Uploaded with ImageShack.us


do kucanja tj do sutra,kada je novi update

@ArminM hvala a i ganjat cu celicare ali 16ke i onda im uvuci falc i to je to tj malo se i po zimi furat



ps:znam da mi je auto koza ali rijesit cu i to ovih par dana pa makr 3 cm da padne koliko toliko da bude ljepse

bujrum ostavite,kritike,pohvale i sugestije

LP ;)
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:stigle gume,neki chunerski dodatci i naravno 17ke montirane :D

dobro je, samo kako i sam kazes morat ces ga spustiti, ovako bas povisoko izgleda, ali je bolje nego na 15-kama
od koga uze gume u travniku
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:stigle gume,neki chunerski dodatci i naravno 17ke montirane :D

ArminM je napisao(la):
dobro je, samo kako i sam kazes morat ces ga spustiti, ovako bas povisoko izgleda, ali je bolje nego na 15-kama
od koga uze gume u travniku

Hvalaa gume sam uzeo na izlazu gore ima jednaan radnja poslije zadnjeg semafora na lijevoj strani
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:stigle gume,neki chunerski dodatci i naravno 17ke montirane :D

Falim te Allahu :cool:
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:stigle gume,neki chunerski dodatci i naravno 17ke montirane :D

ah, tamo prema turbetu, prije tih semafora sam ja zivio, prije one INA pumpe:cool:
dobro je ovo bogami, fino su ove fele ispale, steta bi bilo da si ih prodao, meni su se svidjale i dok ih je zilka vozio,,, cekaj priliku, mozda ti ispadne nesto bolje za njih, eto i ja one njegove zamijenu kad smo se najmanje nadali, al dobro je prosao, bolje on nego onaj lik:lol:
ajde rijesi i taj blow, moram to cuti;)
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:stigle gume,neki chunerski dodatci i naravno 17ke montirane :D

ArminM je napisao(la):
ah, tamo prema turbetu, prije tih semafora sam ja zivio, prije one INA pumpe:cool:
dobro je ovo bogami, fino su ove fele ispale, steta bi bilo da si ih prodao, meni su se svidjale i dok ih je zilka vozio,,, cekaj priliku, mozda ti ispadne nesto bolje za njih, eto i ja one njegove zamijenu kad smo se najmanje nadali, al dobro je prosao, bolje on nego onaj lik:lol:
ajde rijesi i taj blow, moram to cuti;)

Danas ja na INI napuni kredit :lol: ma mozda i ulete kakve 18ke ovih dana tj imam semu za njih pa cemo vidjet kako ispadne... :cool:
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:stigle gume,neki chunerski dodatci i naravno 17ke montirane :D

Drug legle su super...jesil mozda planirao zatmniti stakla ,sa tamnim staklima bi ja mislim jos bolje bilo,posto su crne fele...;)
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:stigle gume,neki chunerski dodatci i naravno 17ke montirane :D

ja ne znam kako bi to izveo, pogotovo zato sto ti i stari voza auto, da je moje samo zbog toga bih odustao, inace bi moglo inekako, ne zivis negdje u brdu, ne bi imao problema, a i ne kreces se negdje puno po losim putevima pa bi to pasonja mogao podnijet, samo razmisli dobro, kako ce Mujo upravljat 18-ke:icon_biggrin:
vjerujem da je za njega i ovo veliko, al dzaba mu i da kaze nesto:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top