VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: VW passat stigao blow off ventil,odsad kisemo,home made :D

mrako jedna,volim te sto si taki. :cool:

haj nas prosvijetli zvukom,cekamo taj clip...de vidi kod ovoga,mozda mozes sta iskopirati :D
http://www.youtube.com/watch?v=L1OQCK0YYTg&feature=related
 
Početnik
RE: VW passat stigao blow off ventil,odsad kisemo,home made :D

ivica je napisao(la):
ak bude sta zapelo oko toga javi,to je samo sminka......ah da! izgubit ces na snazi da znas ;)

Hvala ivica puno,to cijenim,a jbg sta cu ionko nisma neki zaludjenik,ja inace volim sminku vise nego brzinu.Nuzno zlo na koje se previse i nezalim,ha ya,meni ionako preko 120km/h je odma nervoza,znojenje i sl posto sam strasljiv a i bojim se i sl.Ugl hvala ti puno na ponudi to cijenim. ;)

trizex je napisao(la):
Da, Ivica dobro zbori, benzincu to pomaze da sto brze (lakse) zaspoola iducu brzinu, dok dizelu pravi rupu :)

Ma ko sisa brzinu bitno je da se cuje :icon_biggrin:
A evo sad je prolo prvo testiranje jos i bez one cijevi na koju se kaca izlaz tj sto proizvodi zvuk,kaze meni otac jbt sine ti od pasata napravi kamion ,ko da kaze puni kocnice :lol::lol::lol::lol::lol: jos kad se sve fino postima i sredi ima da pude picikato,a jos i fali tacijev koju cu sutra da nabavim i ima da bude sssssssssssss :icon_biggrin:
a ostat cu vam uskracen za klip posto nemam scim da snimim ali veceras cu od cure uzet mob pa sutra kad sve povezem snimim i postavim ;)

nermin suljagic je napisao(la):
mrako jedna,volim te sto si taki. :cool:

haj nas prosvijetli zvukom,cekamo taj clip...de vidi kod ovoga,mozda mozes sta iskopirati :D
http://www.youtube.com/watch?v=L1OQCK0YYTg&feature=related

:lol::lol::lol::lol:kralju uvijek me nasmijes do suza :lol::lol:;)
a naravno da cu postavit klip ali sutra pa aBd da i to tvoje cudo prokise pa mu napravimo :icon_smile:
 
Član
RE: VW passat stigao blow off ventil,odsad kisemo,home made :D

ja sam znao da si lud, al da si toliko to nisam mogao ni zamislit, eto mene sutra do tebe da vidim to tvoje cudo, fkt si lud, imas zivaca
jos da naucis neke stvari i eto te dobar:cool::cool:
 
RE: VW passat stigao blow off ventil,odsad kisemo,home made :D

nemoj kihat pr'ni slobodno :D nemoj se sustezat :lol::lol::lol::lol:

Nadam se cu cuti to brzo nema sumnje u tebe ;)
 
Početnik
RE: VW passat stigao blow off ventil,odsad kisemo,home made :D

ArminM je napisao(la):
ja sam znao da si lud, al da si toliko to nisam mogao ni zamislit, eto mene sutra do tebe da vidim to tvoje cudo, fkt si lud, imas zivaca
jos da naucis neke stvari i eto te dobar:cool::cool:

Ja ti reko danas odo radit, :lol:
Vjerovo ili ne nisma ni pomislio da moze bit ovako dobro iako je home made,ali ipak trizex je bio upravu morat cu malo povecati presjek crijeva i sl,ugl imas broj pa naleti pa da das koji savjet ;)

GolFanatiCars je napisao(la):
nemoj kihat pr'ni slobodno :D nemoj se sustezat :lol::lol::lol::lol:

Nadam se cu cuti to brzo nema sumnje u tebe ;)

Ma moram sad kihat kaze stari dosta pr*enja gori si od smetljare :lol::lol::icon_eek:
Ugl eto za dan,dva ce biti u punoj formi pa ces cuti ;)
 
Član
RE: VW passat stigao blow off ventil,odsad kisemo,home made :D

svaka cast druze, svakako nam snimi da cujemo sta si to izveo :) nema boljeg od DIY nek' prica k'o sta hoce, nema mi veceg meraka :)
 
Početnik
RE: VW passat stigao blow off ventil,odsad kisemo,home made :D

trizex je napisao(la):
svaka cast druze, svakako nam snimi da cujemo sta si to izveo :) nema boljeg od DIY nek' prica k'o sta hoce, nema mi veceg meraka :)
aBd,sutra ujutro od cure telefon i snimam
A potpis na to za DIY,koliko samo rana i oziljaka sma zaradio radi toga ali nezalim ni sekunde jedne jer nema ljepseg osjecaja nego kad gledas a znas da si ti stvorio.
A uostalom u vecini slucajeva se i ustedi sto je za nas velika stvar :D:cool::cool::cool::cool:

edit:bio si upravu za cijevi ipak ce trebati veceg precnika,kralj si svaka cast a i dokazo si se i prije ;)
 
Član
RE: VW passat stigao blow off ventil,odsad kisemo,home made :D

jel gotovo to s blow off-om, trebba s kamerom da dodjem dole
 
Početnik
RE: VW passat stigao blow off ventil,odsad kisemo,home made :D

ArminM je napisao(la):
jel gotovo to s blow off-om, trebba s kamerom da dodjem dole

Jos dan dva jer trebam da vratim ventil od tokara jer mi je sirio kanale da imam veci protok ugl znat ces medju prvima ;)
 
Član
RE: VW passat stigao blow off ventil,odsad kisemo,home made :D

ajd bas me zanima na sta ce ispast, vjerujem da svi sa podsmjehom pricaju o tome, ali ne mora znacit da su upravu,mozda uspijes u tome sto si naumio;)
 
Početnik
RE: VW passat stigao blow off ventil,odsad kisemo,home made :D

ArminM je napisao(la):
ajd bas me zanima na sta ce ispast, vjerujem da svi sa podsmjehom pricaju o tome, ali ne mora znacit da su upravu,mozda uspijes u tome sto si naumio;)

vidjecemo ha ya,ali ja vjerujem da ce raditi tj vec radi ali tiho tj treba veci promjer svega :icon_biggrin: ali i to je u pripremi
 
Početnik
RE: VW passat stigao blow off ventil,odsad kisemo,home made :D

evo da najavim da sutra lijezu nove gume za 17ke felge i konacno stavljam taj vraziji ljetni setup tj konacno skupio para,pa ako ko od travnicana ili zenicana bude za kafu nek se javi,ili nek posalje br na pm pa da se cujemo ;)
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:stizu gume :D

pukim48 je napisao(la):
jedva cekam slike....:cool::cool::cool:

Sutra ce biti ali nazalost i to je imalo svoju cijenu,jer taman mi je falilo onoliko para koliko sam bio odvojio za put u Sarajevo,tako da ce Sarajevo cekati,tj neidem gore jer mi je taman falilo nekih 120km a toliko sam odvojio za gore.Tako da sam to uzeo i namirio za gume,a Puki ajde posalji mi na pm koliko bi kostalo da mi se odrade 4 ona moja falca da budu ko ogledalo.Treba ih samo ispolirati vec je sve odradjeno samo polir a ja nemam ni alata a ni materijala,volje ima ali nema materijala.
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:stizu gume :D

zavrsil ti taj blow off :icon_question:

a nek ces vise stavit fele i gume, a ne na zimuljama vozat na ovoj vrucini :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top