VW Passat 3BG HIGHLINE

VW Passat 3BG HIGHLINE

Zavisi na koliko radis servis i koje ulje sipas...
Ja moram dosipati malo prije servisa jer mi je vecina manja udaljenost i sve je kratka voznja ..
Sve je to u normali sto se tice pasata kao i svakog auta zavisi ti od voznje i nacina voznje...
 
Član
Zavisi na koliko radis servis i koje ulje sipas...
Ja moram dosipati malo prije servisa jer mi je vecina manja udaljenost i sve je kratka voznja ..
Sve je to u normali sto se tice pasata kao i svakog auta zavisi ti od voznje i nacina voznje...
Servis radim na 9000-10000km, a koristim ulje castrol mada moze i mobil. Na 10000km potrosi nekih 2 dl ulja.
 
Kod mene je golf 4 74kw isto tako trosio po malo ulja i nakupilo se u interkuleru i povukla turbina ulje u motor i auto imalo hidro udar. Kad budes radio servis skini interkuler vidi ima li ulja. Italija ima dobra auta moj je isto iz italije uzet sa fabrickom kilometrazom pre tri godine sa 179000 na satu.
 
Član
Kod mene je golf 4 74kw isto tako trosio po malo ulja i nakupilo se u interkuleru i povukla turbina ulje u motor i auto imalo hidro udar. Kad budes radio servis skini interkuler vidi ima li ulja. Italija ima dobra auta moj je isto iz italije uzet sa fabrickom kilometrazom pre tri godine sa 179000 na satu.
Hvala druze na korisnoj informaciji. Obavezno cu provjeriti interkuler.
 
Član
Radilo se malo na ozvucenju.............:)
Naprijed ubaceni focal access 165 ca1
Untitled-1.jpg
a pozadi jbl cs6
Untitled-2.jpg
sve u svemu puno kvalitetniji zvuk u odnosu na fabricke zvucnike.
 
Kod mene je silikonska zaštita,providna isto folija. I od sunca se počne guliti na krajevima malo,zato ti ne bi preporucio bas ovu silikonsku nego nadji plasticnu i pokusaj da bude crna. Gledao sam ja na piku nisam mogao naci, treba vidjeti po otpadima,tamo ima sigurno. Samo mi se ova silikonska dopala jer je kod mene postavljena na blatobranima i stiti ih dosta,a nevidljiva je, i ne mozes je primjetiti ako bas ne znas da postoji i ako se bas ne zagledas.
 
Vidiš o tome nisam razmišljao,vjerovatno bi, carbon folija je vjerovatno izdržljivija na suncu od ove silikonske koju ja imam. Ako ne nadjem i ja plastičnu i ja cu na proljeće uraditi sa carbonom.
 
Ali preporučujem ti da vidiš ima li gdje kod nas da se uradi ova silikonska oko blatobrana jer je stvarno vrhunska zastita,a neprimjetno je.


Screenshot_2016_01_04_12_29_35_2.jpg

Screenshot_2016_01_04_12_29_28_2.jpg


Eto vidiš i na slikama se ne primjeti,a sve po rubovima ima ta zastita,za mene fantastična stvar,jer većini auta limarija krene stradati preko pragova i blatobrana,na svu sreću kod passata su pragovi fabrički fantastično zaštićeni,a evo i za blatobran ima rješenje...
 
Član
Ali preporučujem ti da vidiš ima li gdje kod nas da se uradi ova silikonska oko blatobrana jer je stvarno vrhunska zastita,a neprimjetno je.


Screenshot_2016_01_04_12_29_35_2.jpg

Screenshot_2016_01_04_12_29_28_2.jpg


Eto vidiš i na slikama se ne primjeti,a sve po rubovima ima ta zastita,za mene fantastična stvar,jer većini auta limarija krene stradati preko pragova i blatobrana,na svu sreću kod passata su pragovi fabrički fantastično zaštićeni,a evo i za blatobran ima rješenje...
Ja sam mislio sa tom silikonskom bezbojnom presvuci prednji branik posto posle svake zime valjalo bi ga farbati zbog pjeska.
 
Top