VW Passat 3BG HIGHLINE

VW Passat 3BG HIGHLINE

Član
Evo da i ja predstavim svoju masinu.:brb:
Kupljen prije oko godinu dana (uvezen iz Italije);
Presao: 198000km;
Godina proizvodnje: 12/12/2002;
Od opreme posjeduje: chrom pahet, kozna sjedista u kombinaciji sa alkantarom, grijace siceva i retrovizora, climatronic.....itd.
Motor 1.9 TDI 131KS.
Evo nekoliko sličica

424876_274009612674995_881141931_n.jpg 424876_274009616008328_799127729_n.jpg 424876_274009626008327_2113090820_n.jpg IMG_0013.jpg IMG_0014.jpg IMG_0081.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Auto je kupljeno od covjeka koji ga je vozio u Italiji, a ne od ovih nasih svercera tako da bi kilometraza trebala biti prava. 17-ke su u planu samo sto sam trenutno bez posla pa to mora cekati :(
 
BHT Ovisnik
Ja se talijana najvise i bojim hahah :D
Fin passat, prodaj te felge i nađi opet one originalne, extra mu stoje, a nije ti ni guma nista skuplja. :)
Zar highline ne dolazi s farom od 3 komore/sjenila ?
 
Član
Ja se talijana najvise i bojim hahah :D
Fin passat, prodaj te felge i nađi opet one originalne, extra mu stoje, a nije ti ni guma nista skuplja. :)
Zar highline ne dolazi s farom od 3 komore/sjenila ?
Ma to se toliko stima da ne mozes nikada biti 100% siguran. ;) To sto se tice farova dosta passat-a highline je bez fara sa tri komore. Vjerovatno se doplacivalo za xenon i taj far.
U planu mi je da mu vratim ove fabricke 17-ke.
 
Član
Auto je kupljeno od covjeka koji ga je vozio u Italiji, a ne od ovih nasih svercera tako da bi kilometraza trebala biti prava. 17-ke su u planu samo sto sam trenutno bez posla pa to mora cekati :(
Nisi uvjerljiv :) opet mislim da je presao preko 300 :)
Nego dobre su te feluge. Pametnije na nesto bolje ulagati lovu dok ne nadjea posao neki solidan. Onda ga zatamnis i gas. Ako je ta kilometraza veliki servis je na kucanju.
 
Član
Nisi uvjerljiv :) opet mislim da je presao preko 300 :)
Nego dobre su te feluge. Pametnije na nesto bolje ulagati lovu dok ne nadjea posao neki solidan. Onda ga zatamnis i gas. Ako je ta kilometraza veliki servis je na kucanju.
Ja sam zadovoljan pasonjom za sada. Veliki servis mu je urađen prije nekih 20000 km.
 
Član
Ne brini druze. Auto sam kupio od druga, a ima i servisnu knjizicu. U svakom slucaju hvala na savjetu. ;)
 
Zast9 nebi bilo moguce ta kilometraza...ali je taj pasat.sa tom kilomterazom vani 4-5000€...
Ako.je.bio jeftiniji onda je vracen sat sigurno..

Kod mene je oko.205000 trenutno...
40.000 sam.ja presao u bosni ostalo.je bilo.vani...

Kad pogledam kakvih ima.ofucanih i sve se zivo cuj3 od plastika unutra a ko fol preso samo 180.000 i manje...
Fin passat pravo...dobro mu leze originalne felge malo.spustis ga i fino ce to bit..
 
Član
Apsolutno si u pravu. Nego da te pitam posto vidim da imas istog passat-a, kako se ponasa sto se tice potrosnje ulja od jednog servisa do drugog da li moras dosipati?
 
Član
Tko god predstavi auto svak mori sa kilometražom :rage: Auto izgleda solidno, alkantara nije ofucana i "ugrudvana" kao kod većine, volan je malo ofucaniji i nešto mi je visok za highline-a, ako je auto utegnuto i ništa ne klapa vozi i uživaj :D Što se tiče farova sa 3 komore to su bixenon i onu su naravno doplata i nisu dolazili na highline modelima. Koliko ja znam ti motori od servisa do servisa potroše 2-3deci ulja maksimalno sto je normalno i to ne trebas dosipati...
 
Član
Tko god predstavi auto svak mori sa kilometražom :rage: Auto izgleda solidno, alkantara nije ofucana i "ugrudvana" kao kod većine, volan je malo ofucaniji i nešto mi je visok za highline-a, ako je auto utegnuto i ništa ne klapa vozi i uživaj :D Što se tiče farova sa 3 komore to su bixenon i onu su naravno doplata i nisu dolazili na highline modelima. Koliko ja znam ti motori od servisa do servisa potroše 2-3deci ulja maksimalno sto je normalno i to ne trebas dosipati...
Hvala Jurke na ekspresnom odgovoru. :) Sto se visine tice na amortizeri su njegovi orginalni, a provjeravao sam i onu naljepnicu pozadi kod rezervnog tocka i auto je fabricki highline.
A volan se ofucao posto se meni od ove koze ljeti ruke nenormalno znoje, a i drug se na to zalio.
 
Top