vw kupuje alfa romeo ??

vw kupuje alfa romeo ??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma ja mislim da su to ipak malo namazaniji ljudi, neće oni tako pokvariti taj brend, jer ipak alfa ima svoje mušterije i to se ne smije izgubiti, naravno govorimo ako ih kupi, alfa će i dalje ostati sa tim talijanskim sportskim duhom, možda će samo ubaciti neke stvari koje to neće poremetiti,
najbolji dokaz je lamborghini, i dalje imaju svoju tradiciju samo su sad bolji nego ikad, prodaja im je porasla na kvadrat
 
Član
Post koji je najrealniji i sa kojim se skoro potpuno slazem je od Trizexa.
Alfa se kupuje iz strasti a ne inteligencijom i to su auta koja se vole iako se kvare i zvrndaju odnosno ILI JESI ILI NISI!
A VW ce pretjerati jer ce ponoviti greske Porsea i na kraju urusiti se (sto naravno ne bih volio da vidim), takodje postoji vjerovatnoca da je ovo sve spekulacija i prasina jer koliko znamo Dodge se ovde treba prodavati sa Alfinim znakom (samo da naglasim da cu se svima koji voze Alfu smijati kad to vidim :lol:) u evropi a alfa sa Dodgeovim u USA!
 
Član
Ma kako god bilo ja cu je opet voziti ko god je kupio
Mada sumljam u to u prosloj godini su poslovali sa dobitkom
 
Nek kupuju sve samo ne Alfu, pa potpuno ce izgubiti svoju car i bit, na stranu VW kvalitet i pouzdanost, ali... Nepojmljivo mi je da Alfa bude njemacka...
 
Član
Nema od toga nista.

A ne zna se jos sta ce se voziti u Evropi pod kojom znackom, nema nikakvih informacija sad zasad.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top