VW HGP 3.6 BiTurbo, 700PS

VW HGP 3.6 BiTurbo, 700PS

Član
oko 10 milja EUR je biturbo kit za 3.2 motore VAG grupacije
daju oko 500 konja

http://www.youtube.com/watch?v=AUjOeV96V20&feature=related
 
Član
zadnji put kad sam gledao biturbo kit je oko 20 000 eur,a turbo kit na nekih 350 konjica je oko cenera :),hgp naravno
 
ovoliko love dati za golfa moze samo ili blesav,ili opet blesav za golfom...:icon_rolleyes:
prije bih za taj keš razmislio o nekom GTRu,naravno kada bih imao taj keš :D golf je uvijek samo golf :123: :123:
 
Član
renault_fan je napisao(la):
ovoliko love dati za golfa moze samo ili blesav,ili opet blesav za golfom...:icon_rolleyes:
prije bih za taj keš razmislio o nekom GTRu,naravno kada bih imao taj keš :D golf je uvijek samo golf :123: :123:

mozda nekome nije cilj da vozi gtr-a koji je supercar, fabricki golf ne postoji sa 732ks naravno, i tu je car svega;)

svaka cast hgp-u na ovom projektu, jaki su ko zemlja
 
Član
opelovac sam, ali ovo je zlo i ovo cijenim, a ne neke dizle.
Stroj, znači brutala ubrzanje, i da imam pare nebi sekunde mislio :cool::cool::cool::cool:
 
Član
nije to samo motor za 65k eura
citiram: "citav kocioni sistem je od Sl 65 AMG a tu je naravno i sedmostepeni DSG i quattro iz Audia RS3" :cool::cool:
 
Član
zamisljam tebe u gtr i sebe u tom golfu,i preticem te :) :)
naravno mogu sebe zamisliti i u gtru i iskuliro bi kad bi me ti preticao sa ovim golfom :D
 
Član
a joj mogu ja porediti bastinog kadeta i bugatija,brzi je kadet na 402 metra :) to je cisto onako poredjenje i tak to :)
zezancija,sta se odma palite ko konjic i jablanica
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
a joj mogu ja porediti bastinog kadeta i bugatija,brzi je kadet na 402 metra :) to je cisto onako poredjenje i tak to :)
zezancija,sta se odma palite ko konjic i jablanica


:lol::lol::lol::lol::lol::lol: znaci pao sam od smijeha
 
Top