VW HGP 3.6 BiTurbo, 700PS

VW HGP 3.6 BiTurbo, 700PS

zerocool152003 je napisao(la):
Mislim da je reko da se kupi golf i onda jos na to ide 65.000Eura za izmjene sve sto trebaju al je auto vrh....ako bi kad vozo kakvog VW onda bi to bio ovaj :icon_biggrin:

pa da, tako sam i ja zakljucio
 
Član
sta ba 65.000eura za prepravku ovoga naci passata r36 razbjenog i staviti u golfa..ipak za ovu lovu razmisljo bi o drugim auticima...jest da ide al sto je previse previse je...:icon_smile:
 
Član
soffa je napisao(la):
sta ba 65.000eura za prepravku ovoga naci passata r36 razbjenog i staviti u golfa..ipak za ovu lovu razmisljo bi o drugim auticima...jest da ide al sto je previse previse je...:icon_smile:

Dal ti uopće imaš pojma, da auta koja idu 9 sec do 200Km/H koštaju u prosjeku 350000Eura.... jel možeš to da svariš :)))
 
Član
soffa je napisao(la):
sta ba 65.000eura za prepravku ovoga naci passata r36 razbjenog i staviti u golfa..ipak za ovu lovu razmisljo bi o drugim auticima...jest da ide al sto je previse previse je...:icon_smile:

izvoli saberi koliko kosta da sredis bilo koji motor na 700+ ps, pa onda se javi...
 
Član
ja stavrno volim VW i svatno nema mane auto je raketa all ipak bi uzeo drugo auto za ovu lovu..nisam ljubitelj brze voznje...:D
 
Član
I ja da imam 65 milja eura nebi uzeo ovo govno, ali sa imam 4365433877 eura uzeo bi i ovog golfa jer dere guzove :) poenta:nece ovo kupiti ko ima 65 milja eura tako da svom kupcu sigurno nije skup
 
Član
ganjat prvo kakvog R36 passata pa na njega nabacit ove turbine, svremenom :)
isao bi i passat sa ovim motorom strasno mozda 10-10,5 sec do 200 :)))
 
Član
sta reci no,hgp turbo :) www.hgp-turbo.de :)
strasna firma,prave razne ubice ferarija i ostalih skupih auta,za ca. 100 000 eur dobijes auto koje je brze od onih mnogo mnogo skupljih,a jos i garanciju naravno :)
 
Član
Strasno koje ubrzanje ima :icon_eek::cool:;)

Ma bit ce potraznja za tu doradu nisu svi ko mi u Bosni bez para, voli narod imati nesto unikatno i sto ovako ide a vole i golf :D;)
 
Top