VW GTI 1.8T

VW GTI 1.8T

Član
mozes vozit, samo moras osjetno lakse, otvorit sve oci sirom, pa slalom izmedju rupa, sahtova, na duzoj voznji razbijes sav kamenac u bubrezima, jer su ceste 90% "kvrgave", nikakve...

najnezgodnije je u slucaju kise, kad je fino vrijeme vidis rupe, udubljena, itd.. a kisa ih napuni, ne vidis, al zato kada naletis i lupis, osjetis te gledas u retrovizor jel ti ostalo iza nesto :D

samo si ebo jeza u ledja, ako naletis negdje na radove, ili dionicu gdje su digli asfalt, krpe i sl...
 
Član
sve je to tacno, zato kazem da se moze :D a nek ti dellas kaze na sta lice radovi po beogradu trenutno na autoputu, pa opet se moze :D
 
Član
Ma još bolje što su loši putevi, ništa bez varnica u retrovizoru.:D

Nego, Golf gori, svaka ti čast.:cool:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Ma još bolje što su loši putevi, ništa bez varnica u retrovizoru.:D

Nego, Golf gori, svaka ti čast.:cool:

:cool: Samo me dusa boli radi rupa, spojeva na mostovima i sl. da su bogdom samo neravnine, nek zulja do prekosutra :)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Ma još bolje što su loši putevi, ništa bez varnica u retrovizoru.:D

Nego, Golf gori, svaka ti čast.:cool:

U splitu je bilo i toga kad je Mexx zaboravio dignut auto na airrideu pa si je povario 2 centa blatobrana sa felgom nazad :D:cool:
 

187

Član
eh vidio sam tvog golfa, odo sad svog popisat i garazirat ga xD


svaka cast za golfaca i ja sam imo u planu tako srediti svog, nadam se da cu uspjeti nekad...
 
Član
Limpi je napisao(la):
mozes vozit, samo moras osjetno lakse, otvorit sve oci sirom, pa slalom izmedju rupa, sahtova, na duzoj voznji razbijes sav kamenac u bubrezima, jer su ceste 90% "kvrgave", nikakve...

najnezgodnije je u slucaju kise, kad je fino vrijeme vidis rupe, udubljena, itd.. a kisa ih napuni, ne vidis, al zato kada naletis i lupis, osjetis te gledas u retrovizor jel ti ostalo iza nesto :D

samo si ebo jeza u ledja, ako naletis negdje na radove, ili dionicu gdje su digli asfalt, krpe i sl...

e bas tako ;) i kad neko kaze zasto nisi spustio auto ovo ono:icon_mad:
Ali opet u mene je dvica nema veze jeftino je sve u odnosu na golfa4 ali opet :icon_rolleyes: :icon_rolleyes:
Auto mi je za svakodnevnu opotrebu zato ga i ne spustam iako imam evo vise od pola godine amortizere i opruge :D
 

187

Član
s1ck je napisao(la):
daj brate postavljaj nam slike onako da se ibretimo :icon_biggrin:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


ni radi ceg drugog, samo radi tog nam postavljaj slike....
;)
 
Top