VW GTI 1.8T

VW GTI 1.8T

Član
Mirza-GTI je napisao(la):
sa ovim chip revo 2 i ovaj turbo sto sam stavio na njega ima on sad 260 KS najbrze sto sam ga vozio ovdje je bilo na autoputu 140mph, ovaj motor ima dosta malih problema sa sensorima ali eto sve sto mu ode ja mjenjam :cool:
260! uhh dobar dobar
jesi li motor otvarao?
prepostavljam da si i dizne i lamelu mjenjao
 
Član
Evo naso sam dvije slike od unutra

IMG_0039.jpg

IMG_0041.jpg
 
Član
Gomelo dvoja vrata a svdja mi se :cool: :cool:
salu na stranu,auto ti je cista 10 ;)
Unas nas nebi mogao nigdje sa tim autom :icon_confused:
pozdrav
 
Početnik
E drug sorry za onaj komentar sinoc ne zelim da izazivam nikakve konflikte.....auto je fkt PREDOBRO svaka cast.


PS: Cija je dvojka fkt. je prelepa.....sva auta iz kluba su VRH svaka cast ak' ti nije problem samo da mi posaljes one dvojke koju sliku ! Pozz
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Gomelo dvoja vrata a svdja mi se :cool: :cool:
salu na stranu,auto ti je cista 10 ;)
Unas nas nebi mogao nigdje sa tim autom :icon_confused:
pozdrav

kako nebi mogo mozda ga posaljem u sarajevo sledece godine :cool:
 
od kako sam vidio tvog golfa zavolio sam cetvorku :cool: jer obicna mi nije nesto uospte, i jedino cetvorka kakvu bih volio imati da bude kao tvoja :cool: svaka čast ;) za auto ;)
 
Član
G2_1.6B je napisao(la):
E drug sorry za onaj komentar sinoc ne zelim da izazivam nikakve konflikte.....auto je fkt PREDOBRO svaka cast.


PS: Cija je dvojka fkt. je prelepa.....sva auta iz kluba su VRH svaka cast ak' ti nije problem samo da mi posaljes one dvojke koju sliku ! Pozz

nema frke nemam vise slika od dvojke
 

Fap

Član
hahaha mirza ti si cudo natjerao si dosta raje da vidi ovo tvoje cudo a i da zavoli golf 4 svaka cast prelejpo si je uradio ;)
 
Član
fap je napisao(la):
hahaha mirza ti si cudo natjerao si dosta raje da vidi ovo tvoje cudo a i da zavoli golf 4 svaka cast prelejpo si je uradio ;)

ko to nevoli golfa 4 ovdje :cool:

kavaz je napisao(la):
strasnooo auto ;);)
svaka cast, cuvaj ga i uzivaj :cool:

cuvam jarane nevozim ga nikome na popravku sve ja na njemu radim i mjenjam :icon_smile:
 
http://i290.photobucket.com/albums/ll252/mk5addict/100_3510.jpg
http://i171.photobucket.com/albums/u281/mariofl118/photoshoot%201/DSC_00231-1.jpg

odavno si na vw Vortex
 
Top