VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Legend
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes ..SR Gradiška

Dobar autic Enese... samo kompletiraj unutrasnjost i bude to jos bolje... ;)
 
Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes ....strut bar's + malo fotkica

Prelijepo šta drugo reći...svaka čast Enese...pozzzz:cool:
 
Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes ....strut bar's + malo fotkica

Sineeee hocu da babi poklonis svog Golfa druge nema neg jedna novost za koji mjesec ce i kadilak da izgleda jebeno
 
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes ....strut bar's + malo fotkica

Pa najljepsa trica u BIH, mogu komotno rec ;)

samo ovaj celicni strut mi ne zvuci bas pametno, znas ono ako te ko zvekne u jednu stranu razvali ti i drugu. Alu su vec druga prica, al celicni.
 
Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes ....strut bar's + malo fotkica

:cool: alo ljubavi moja sve naj naj na dobitku :) i osvojenom bome mjestu imas srece sto ja nisam isao :)
 
Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes ....strut bar's + malo fotkica

Jedini sam te ja "popljuvao" za Golfa, nadam se da će i to doći na red.;)

Nema šta, skidam kapu i tebi i kolegi sa brutalno zajebanom "Kečugom", opasno dobro izgleda.

Još jedan pozdrav, drago mi je da smo se upoznali, a šteta što se nisi odvajao od auta, malo na parking u naš kamp, tamo je ludnica bila 2 dana.;)
 
Legend
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes ....strut bar's + malo fotkica

ovaj strut je jako dobra stvar.. pogotovo zadnji :)

enese, mozes li mi napisati na pm, detalje oko onih podloski za zadnje tockove sto smo nekad davno pricali, cijena i to.. da se dogovorimo ;)
 
Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes ....strut bar's + malo fotkica

kako je perverzan golf.. svaka ti cast ;)
posebno mi se sviđa strut bar.. ja sam nesto razmisljao o njemu, ali nezz je li glupo stavit na 76ks :icon_question:
 
Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes ....strut bar's + malo fotkica

Mene interesuje enese, kako li ti prelazis preko lezecih? Mislim imal ih kod vas!?
 
Legend
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes ....strut bar's + malo fotkica

erol .... tako bas vecina ljudi kaze da se zna desiti,al jbg.....da znam da ce biti belaja,nebih ni marke ulagao u njega heh

picin.....ooooo pa znao sam ja da ti neces ici pa ja odmah poletio heheheheh,hvala drug,navrati kad na kafu,ja znam da se samo vozikas

oggy.......neka neka,svi mi imamo svoje ukuse,meni npr sve pase ako je odradjeno kako valja,a o motoru sto smo govorili , bit ce aBd ....to je ono sto preostaje,nadam se sljedece godine

noke,......ma mogu druze,sto da ne.,.....sutra cu ti skicirati odprilike ,imam negdje mislim cak jedan,pa ti poslikam i posaljem koju sliku koliko je bilo nagiba u mm na onom extremnom setup.u a koliko je sad ono normalno da se ne trosi guma,a da lijepo izgleda + vozne sposobnosti
a strut......da ,jako dobri dodatci,s obzirom da sad dosta nisko vozim,haman pa max je tvrd ovjes , osjeti se kako auto zvace,a dok sam mulde povezao strut/ovima,nema nikakvog skriputanja,primjetno je ...


mario .....hvala druze,a ja sam i slabiji sto se toga tice heheh,meni defitivno valja zbog gore navedenih razloga

el dorado.....hehe uh ima ih i previse ,pored ostalih prepreka ......
s ovim US prednjom ralicom ,ide bez problema dok sam prije s GTI / VR lipom i na vise podignutom autu 3 kom lomio ,.....a sa ovim na nekim visim lezecim nekad znaju zakaciti lafeti , a sreca je jedino moja sto ovaj motor ima dosta plitak karter ....kako god , ono vozi se oprezno pa prolazi,a kad nebi pazio bi bilo belaja
 
Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes ....strut bar's + malo fotkica

enesss je napisao(la):
el dorado.....hehe uh ima ih i previse ,pored ostalih prepreka ......
s ovim US prednjom ralicom ,ide bez problema,.....na nekim visim lezecim nekad znaju zakaciti lafeti , a sreca je jedino moja sto ovaj motor ima dosta plitak kartet ....kako god , ono vozi se oprezno pa prolazi,a kad nebi pazio bi bilo belaja

I ja prelazim preko njih skroz lagano josh mi nije spustano auto. A jebene ceste ovdje u mene su grozne. Nekidan sam malo zakacio prednju karambolku. Psovo sam ko nikad u zivotu, al et na srecu nije puno, samo par ogrebotina odozdo.
A sto se tice tvog kartera znaci vadi te maximalno ;).
 
Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes ....strut bar's + malo fotkica

kad su rekli da si lud nisu pogrijesili, definitivno nisi;););)
lud u pozitivnom smislu definitivno, bogami ti se divim kako ti se radjaju nove ideje i kako ih sve provodis u djelo
strasno mi je drago sto si osvojio pehar u gradiskoj, zasluzio si to definitivno i od srca ti cestitam, da to ako Bog da bude jedan u nizu:cool::cool:
 
Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes ....strut bar's + malo fotkica

enesss je napisao(la):
a strut......da ,jako dobri dodatci,s obzirom da sad dosta nisko vozim,haman pa max je tvrd ovjes , osjeti se kako auto zvace,a dok sam mulde povezao strut/ovima,nema nikakvog skriputanja,primjetno je ...


mario .....hvala druze,a ja sam i slabiji sto se toga tice heheh,meni defitivno valja zbog gore navedenih razloga

i kod mene je auto dosta tvrd, i ja nekad osjetim da zvakce.. pogotovo u zadnjem kraju jer je kod mene zadnja hauba staklena koja se otvara gore, i onaj donji dio metalni.. pa nezz bil bilo pametno da i ja napravim...
 
Top