VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
RE: Golf III enesss...(20.JUL.2009 UPDATEE.....)

Huh, nisam odavno pogledo ovu temu, al brate ljepsi bez onih obrva i one maske milion puta, bas je mjera :)
 
Član
RE: Golf III enesss...(20.JUL.2009 UPDATEE.....)

valja druze, i aj sam skodu na 180 uspio navuci, sad za 10-ak dana ide projekt "200" :lol:
 
Super Moderator
RE: Golf III enesss...(20.JUL.2009 UPDATEE.....)

tibor987 je napisao(la):
valja druze, i aj sam skodu na 180 uspio navuci, sad za 10-ak dana ide projekt "200" :lol:

ma ako ti je ona MPI sa I crvenim (vec si mi reko jel il nije a zaboravi ja) moze glat 180 i moja karavan je isla :D
bogami enese 18,5 banki za SDI... ide pravo cudo... nisam znao da mogu toliko il si mu radio nesto sa motorom nisam to upratio :D
 
BHT Ovisnik
RE: Golf III enesss...(20.JUL.2009 UPDATEE.....)

koji je ovo motor bas? nisam nigdje procitao,obični diesel?
 
Legend
RE: Golf III enesss...(20.JUL.2009 UPDATEE.....)

nista nije radjeno na motoru,potpuno stock 1.9 SDI , na satu sad ima svega 107 i nes hiljada.....mazi se pazi,kupljen nov....i uvijek ide glat i bez problema
ABD nikad da ne ide iz moje familije najvise bi volio :icon_smile:
 
RE: Golf III enesss...(20.JUL.2009 UPDATEE.....)

ooo druzee...dizes ti toga sdi dobroo..
samo se nestoo danass..cvike tu,golfic uglanco..ehh:icon_biggrin:
 
Legend
RE: Golf III enesss...(20.JUL.2009 UPDATEE.....)

black_devil je napisao(la):
ooo druzee...dizes ti toga sdi dobroo..
samo se nestoo danass..cvike tu,golfic uglanco..ehh:icon_biggrin:

heheh vidim ja sjaje se felgice kad moj drug ernad,cekao kolegu,....a golfers uvijek cist :icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf III enesss...(20.JUL.2009 UPDATEE.....)

dobar ti je golf nema sta,a jedno pitanje kako ces stavti one felge sto planiras staviti na zimu kad su one 5 sarafa a tvoje 4?
 
Član
RE: Golf III enesss...(20.JUL.2009 UPDATEE.....)

pa mozda na prvoj slici nije originalna slika felgi, tj tih njegovih, nego neka sa neta sa 5 sarafa...

a sto se tice golfica, odlican, svaka cast :cool:
 
Legend
RE: Golf III enesss...(20.JUL.2009 UPDATEE.....)

@ zlatani, ona prva slika je sa neta druze,a ostale sa poklopcima sam ja uslikao,bile na astri , raspon je 4x100 ;)

@ marex .... dugo sam o tome mislio ,nije mi problem mogu sam prelakirat to brzo... al nekako mi se cini isfurano,bar ovdje kod mene ,skoro svi su radili to .... a razmisljao sam i o 3m/foliji da mi neko nalijepi ..... al,sve je to u zamrznutoj fazi :D heh
 
Super Moderator
RE: Golf III enesss...(20.JUL.2009 UPDATEE.....)

enesss je napisao(la):
@ zlatani, ona prva slika je sa neta druze,a ostale sa poklopcima sam ja uslikao,bile na astri , raspon je 4x100 ;)

@ marex .... dugo sam o tome mislio ,nije mi problem mogu sam prelakirat to brzo... al nekako mi se cini isfurano,bar ovdje kod mene ,skoro svi su radili to .... a razmisljao sam i o 3m/foliji da mi neko nalijepi ..... al,sve je to u zamrznutoj fazi :D heh

nije to druze isfuralo
pusti to kao sto svak ima
nema bas svakoima par auta samo
ako se do uradi profesionalno i da se on sjaji ko staklo bude to prelijepo nema veze sto ga imaju i drugi ljudi :D
 
Legend
RE: Golf III enesss...(20.JUL.2009 UPDATEE.....)

allroad je napisao(la):
enesss je napisao(la):
@ zlatani, ona prva slika je sa neta druze,a ostale sa poklopcima sam ja uslikao,bile na astri , raspon je 4x100 ;)

@ marex .... dugo sam o tome mislio ,nije mi problem mogu sam prelakirat to brzo... al nekako mi se cini isfurano,bar ovdje kod mene ,skoro svi su radili to .... a razmisljao sam i o 3m/foliji da mi neko nalijepi ..... al,sve je to u zamrznutoj fazi :D heh

nije to druze isfuralo
pusti to kao sto svak ima
nema bas svakoima par auta samo
ako se do uradi profesionalno i da se on sjaji ko staklo bude to prelijepo nema veze sto ga imaju i drugi ljudi :D

fino si to rekao ;)
al bas kad sta hoce,i na kantama i na finim autima ovdje kod mene toga sad preko glave :D a ne mogu reci da mi se bas "ne svidja"
 
Član
RE: Golf III enesss...(20.JUL.2009 UPDATEE.....)

extra dobar golf kulturno uradjen..nema nista viska na njemu kako ja vidim..ali dobro vidim jos uvjek ;);););)
 
Top