VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
RE: Golf III enesss...(27.JUL.2009 Nove FelgicE.....)

uuuu jako dobar izbor , :cool::cool:samo Fals
da se navozaš

samo dobrog vulkanizera koji moze to odraditi , ima ih pa se zalete a nemaju ni masine za ovako nesto
 
RE: Golf III enesss...(27.JUL.2009 Nove FelgicE.....)

Hvala Bogu Da Je Enes Moj Kolega Nasao Felge Koje Mu Se Svidaju I Koje Misli Ostaviti Na Autu:D:D
 
Početnik
RE: Golf III enesss...(27.JUL.2009 Nove FelgicE.....)

nodiash je napisao(la):

potpis..fakat su felge bolesno dobre,nema auta na kome ove felge nebi dobro izgledale....sta reci,BORBET...a imam ja dvije gume 185/55, Federal super steel, kupio ih nove prosle godine,i sad su ko nove,nisu vozene 3-4 mjeseca,mozda bi ih i prodao al mi rece vulkanizer da su one to sto mi malo trese na 130km/h...jbg,da znam sigurno za njih lako bi se dogovorili...trebaju mi doci 4 gume 205/50R15, ne znam jel ti to odgovara..
 
Početnik
RE: Golf III enesss...(27.JUL.2009 Nove FelgicE.....)


nebi da ispadne glupo sto komenterisem na ovaj nacin,ali ako ti je rekao da je zbog guma,vjeruj,federal :icon_rolleyes: davno prestao da je prodajem musterijama
[/quote]

ma valjda,sha ja znam,reko nove ih kupio,nije valjda do njih...al moguce je sve..et ako ti pasu 205-ice to ti vidim sutra..
 
RE: Golf III enesss...(27.JUL.2009 Nove FelgicE.....)

Borbet BS 15 x 8J ET 20

i ujedno da cujem savjete falc master.a , u planu je da navucem 185 / 50 ili 55 Gumu na njih , sta vi mislite ?? i ako neko ima 15-ke polovne gume za prodati ovih ili slicnih dimenzija neka se javi na pm ili msn
na
drug idealna sirina gume je 195ica za ovu felgu ,tj 8J,nista ispod,jer na 185 je uzi gazeci sloj od same sirine felge,a mozes nabaciti i 205icu....felge su ti extra i napomeni majstora koji bude montirao gumu da felgu okrene kontra,tj lice felge ide dole na masinu i nek je hvata kandzama s vanjske strane,svako drugacije montiranje ce je ostetiti poz ;)
 
Super Moderator
RE: Golf III enesss...(27.JUL.2009 Nove FelgicE.....)

borbet druze to mora da valja nema sta ;)
a i stvarno perfektno izgledaju svaka cast na izboru drug i da ih se navozas
montiraj pa to slikaj sto prije ;)
 
Legend
RE: Golf III enesss...(27.JUL.2009 Nove FelgicE.....)

hvala puno na lijepim komentarima decki....znam sta znace .... mislim da ce mi na moj "CLean" fazon sjesti samo tako

@ oggy ...druze daj mi neku cijenu na pm tih 185, ja ionako za prvu pomoc sad neam puno love da biram neke EXTRA DELUXE gume.....dok se uhvatim kakve love idu nove komplet

@aldin....potpis kao kuca,imam prijatelja koji ima straha masine i jako pazi kad se o ovakvim stvarima radi...
a sto se tice sirine gume,195 / 45 bi bilo idealno , samo sto mi nije bas cilj da auto lezi na podu,sa takvima bi bio preeenizak,nebi mogao mimo asfalta ni pomisliti ici ,a moje ceste nisu bas super , a sa 185 / 55 bi guma bila super navucena ,a ujedno bi bila koliko toliko viša
 
RE: Golf III enesss...(27.JUL.2009 Nove FelgicE.....)

enesss je napisao(la):
hvala puno na lijepim komentarima decki....znam sta znace .... mislim da ce mi na moj "CLean" fazon sjesti samo tako

@ oggy ...druze daj mi neku cijenu na pm tih 185, ja ionako za prvu pomoc sad neam puno love da biram neke EXTRA DELUXE gume.....dok se uhvatim kakve love idu nove komplet

@aldin....potpis kao kuca,imam prijatelja koji ima straha masine i jako pazi kad se o ovakvim stvarima radi...
a sto se tice sirine gume,195 / 45 bi bilo idealno , samo sto mi nije bas cilj da auto lezi na podu,sa takvima bi bio preeenizak,nebi mogao mimo asfalta ni pomisliti ici ,a moje ceste nisu bas super , a sa 185 / 55 bi guma bila super navucena ,a ujedno bi bila koliko toliko viša

195/50 je iste visine (mm gore dole) kao i 185/55.... to 50i 55 je postotak od sirine (a ne mm kao sto mnogi misle) pa racunaj ( primjer: 100/50/13 u ovom slucaju 50=5cm ...150/50/13...50=7,5cm)
 
Legend
RE: Golf III enesss...(27.JUL.2009 Nove FelgicE.....)

black_devil je napisao(la):
Hvala Bogu Da Je Enes Moj Kolega Nasao Felge Koje Mu Se Svidaju I Koje Misli Ostaviti Na Autu:D:D

LEGENDO :D hehe izgleda da je to to druze
 
Legend
RE: Golf III enesss...(27.JUL.2009 Nove FelgicE.....)

felge su sex
i ja sam nekad davno ganjao ove dok nisu izletile ove bbs
uglavnom ako ne nadjes te 185 55 ili 50, mozes i 195 45 ili 50 navuci, lijepo ce izgledat ;)
 
Član
RE: Golf III enesss...(27.JUL.2009 Nove FelgicE.....)

uh ima da legnu ko budali samar, masala da se navozas drug... ;)
 
Top