VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
Prelijepo ,hella magic i auspuh pun pogodak :) Sad je zadnji kraj savrsen i sve vise bi bilo previse ;) Mislim citavo auto je prelijepo i savrseno hahaha
 
Član
Auto je savrseno, bas onakvo kakvo treba biti. Nego da te pitam, vidim da si stavio crvene ambleme na bbs cepove, pa jesu li oni stari chrom na prodaju? Planiram takve stavit na svoje bbs, pa mi mrsko narucivat sa e-baya.
 
Putovanja.ba
Administrator
Pohvale si vec cuo, bitno je da držis kvalitet i da priča ide dalje, mnogi su odustali a tvoj projekat još uvijek traje što mu još više doprinosi i daje na značaju. Samo naprijed. Ovaj izduv mi je mnogo ljepši ;)
 
Legend
hvala vam momci
abf nece ici na zalost , nije da mi ne valja , cak mi je naj bolji ..... ali ga precjenjuju (strance cak to je ne normalno) i dok sve uzmem,uredno legaliziram,ubacim ..... + svoje budalestine odradim je totalno ne isplativo , a nista bas spektakularno pod haubom s obzirom na koliko izlazi $$$
uzeo sam 1.9 afn-a , ali nece ostati na tome , dizemo mu snagu ,bice puno kroma , karbon fibera ...... o tome na zimu aBd

a auto kao auto se vozika i to je to nisam nista specijalno u zadnje vrijeme ni pomisljao niti radio :)
 
Član
Brate znaci vec 3 sata pratim I citam.svako slovo koje je napisano I svaku sliku nazumam, znaci auto je san snova, sve pohvale ja stvarno nemam sta vise napisati , samo naprijed...
 
Top