VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Legend
nisam jos nabavio , do ljeta imam vremena , pa da se lagano radi preko zime , .... kao kod tebe motorić ide
 
Član
Fino fino i ja sam u velikoj dilemi dali radit golfa generalno ili uzeti drugo auto a ako budem radio onda cu sigurno vadit ovaj motor i ici na nesto jace pa eto ti motora na ponudu :D
 
Član
Jako bi glupo bilo traziti manu ovom autu, jer je u auto ulozeno previse i truda i novca i vremena i jednostavno je perfektan. Ono sto se meni licno ne svidja i sto bih promenio je ovaj top pozadi, ali siguran sam da ce i to doci na red.
 
Legend
Nepamtim kad sam zadnji put usao na forum i sad vo poslije dugo vremena se ulogova, i imam sta vidit. Msm, druze ... poslije toliko ne vremena, vec godina i toliko truda, ljubavi paznje idalje ga mazis pazis, glancas dotjerujes, neznam skidam ti kapu, bez teksta sam dalje... Svaka ti cast !!!
 
Član
Svjetski projekat definitivno. Ja praktikujem da ne otvaram tvoju temu neko vrijeme,dok se ne nakupi dosta toga, poslije sjednem s rahatom i pregledam sve, svaka cast stvarno
 
Legend
Nepamtim kad sam zadnji put usao na forum i sad vo poslije dugo vremena se ulogova, i imam sta vidit. Msm, druze ... poslije toliko ne vremena, vec godina i toliko truda, ljubavi paznje idalje ga mazis pazis, glancas dotjerujes, neznam skidam ti kapu, bez teksta sam dalje... Svaka ti cast !!!

hvala druze
a to se voli pa se uvijek nekako ... nesto radi , nekad manje nekad vise , bitno je da ima drugi za vozanja i rad , ovo je vise za ćejf :)

Tuniraju mnogi, ali po kvalitetu ti niko papuče ne može okrenut, enese, bože, meko i medino :D

hvala kolega

Svjetski projekat definitivno. Ja praktikujem da ne otvaram tvoju temu neko vrijeme,dok se ne nakupi dosta toga, poslije sjednem s rahatom i pregledam sve, svaka cast stvarno

:) hvala druze , a ni ja ne cackam svaki dan nemam bas ni vremena , u zadnje vrijeme na hrpu iskupim , pa odjednom odradim

svjetski a naše :)

hvala dzeni

Najbolji moguci nastavci za golfa,VRH!!!

Stalno trazim da sebi nesto uradim tako ali nikako da nadjem tako nesto


i meni se svidjaju , trebas li cijeli lonac , ili nastavke da odradis , sta treba javi mi ako sta naleti da vidim mogu ti vidjeti tu
 
Top