VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE FELGICE 10.07.08)

malo kod tvrdjave u kladusi cini mi se slikano super su fele druze bas mu fino sjele
 
Legend
RE: Golf III enesss...(UPDATE FELGICE 10.07.08)

hvala svima decki......evo imam vec neku ponudu za gewinde pa cu da gledam to kako da rijesim.....samo se bojim da nebi zapinjalo kad bi ga malo prizemio,nisu 17-ke male......
a slikano je kod srednjoskolskog centra kod mene u cazinu
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE FELGICE 10.07.08)

ma drug super sjele feluge cekaj dok te gdje sretnem na cesti da vidim sta kazu :D
 
RE: Golf III enesss...(UPDATE FELGICE 10.07.08)

enesss je napisao(la):
hvala svima decki......evo imam vec neku ponudu za gewinde pa cu da gledam to kako da rijesim.....samo se bojim da nebi zapinjalo kad bi ga malo prizemio,nisu 17-ke male......
a slikano je kod srednjoskolskog centra kod mene u cazinu

i ja kontam ovo,ali nisi prvi koji je na trojku stavio 17ke,ima onaj lik iz hr sa bijelim mk3,spusten,17ke borbet T i ne zali se cojk.
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE FELGICE 10.07.08)

enesss je napisao(la):
hvala svima decki......evo imam vec neku ponudu za gewinde pa cu da gledam to kako da rijesim.....samo se bojim da nebi zapinjalo kad bi ga malo prizemio,nisu 17-ke male......
a slikano je kod srednjoskolskog centra kod mene u cazinu

Pa ako bude zapinjalo podigneš zato se i zovu gewinde :lol:

A ja ti mogu povezati s dečkom koji prodaje ovo

gew1sz9.jpg


citiram:

dotične gevinde za golf 3 tdi,ja prezadovoljan,kao nove su,prešle nekih 3000 km....prodajem jer se auto vraća u serijalu...330 eura...okvirna cena...dogovor ako nekoga zanima je moguć....
 
Legend
RE: Golf III enesss...(UPDATE FELGICE 10.07.08)

GocaS6 je napisao(la):
enesss je napisao(la):
hvala svima decki......evo imam vec neku ponudu za gewinde pa cu da gledam to kako da rijesim.....samo se bojim da nebi zapinjalo kad bi ga malo prizemio,nisu 17-ke male......
a slikano je kod srednjoskolskog centra kod mene u cazinu

Pa ako bude zapinjalo podigneš zato se i zovu gewinde :lol:

A ja ti mogu povezati s dečkom koji prodaje ovo

gew1sz9.jpg


citiram:

dotične gevinde za golf 3 tdi,ja prezadovoljan,kao nove su,prešle nekih 3000 km....prodajem jer se auto vraća u serijalu...330 eura...okvirna cena...dogovor ako nekoga zanima je moguć....

hmmm lijepo mi zvuci.....trenutno sam u skripcu sa novcem...prodao sam 17-ke ,veceras postavim slike 16-ki ,nove su,treba tu gume da se kupe,pa bude li bilo neke love,javim ti se za ovo
 
Super Moderator
RE: Golf III enesss...(UPDATE FELGICE 10.07.08)

Bijela boja zakon... posebno na novim autima... Stavi crne felge ako vec nisi :) :p
 

JD.

Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE fele 16-ke 29.07.08)

dobar izbor mislim da ce super izgledati ;)
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE fele 16-ke 29.07.08)

extra felge, gdje si uzimao?
kad ih stavis trazi pare sto brze i kupuj gewide, extra ce golf izgledat
 
RE: Golf III enesss...(UPDATE fele 16-ke 29.07.08)

uuu konacno,nakon raznih felgica pun pogodak,ove ce na golfu samo tako sjest.

super su zaista!
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE fele 16-ke 29.07.08)

Svaka cast za izbor, za G3 ja mislim da nisi mogao bolje izabrati! I prosle su isto bile dobre ali ove........
 
Top