VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

RE: Golf III enesss...(UPDATE felgice 08.07.08)

Felge su super nema sta, mnogo mi ljepse staje na autu od onih 15"... A sto se tvrdoce tice, svi znamo sto veca felga (manji profil gume) auto je sve ljepse, al' ujedno i tvrdje, ko hoce ljepotu mora riskirati koliko-toliko udobnost...
 
RE: Golf III enesss...(UPDATE felgice 08.07.08)

felge su extra ali malo povelike za golfa 3 9x16 je mjera za golfa 3 pozadi a naprijed 7x16 u svakom slučaju felge su extra sretno i čuvaj ih
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE felgice 08.07.08)

HAHA EXTRA EVO ZAGLEDO SE PA VIDIM NA PRVOJ SLICI DA SI GA PARKIRAO PREDNJE TOCKOVE NA NEKI BVETON MALO VISI NEGO ZADNJI TOCKOVI :d jel to da ti ne lezi puno naprijed :D
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE felgice 08.07.08)

feluge su extra jes da su malo prevelke za tricu al mu je sjelo čuvaj ih nek su sa srećom
 
RE: Golf III enesss...(UPDATE felgice 08.07.08)

malo prevelike da,ali nema veze,jebi ga,uvijek je bolje bilo veci nego manji (promjer tocka:D)
 
RE: Golf III enesss...(UPDATE felgice 08.07.08)

Ne znam sto se dosta naroda toliko boji u BiH staviti vece od 16" felge.. 17" nisu uopste prevelike za tricu, nisam jednom vidio kako narod nabacuje 17" na tricu, u nas narod navik'o samo oko 15" i 16" da se vrte feluge, sve iznad svima pretjerano, moje misljenje da su felge odlicne i da 17" uopste nije pretjerano, i da ga spustis par centi sumnjam da bi imao problema tipa da ti zakacaju za blatobrane itd...
 
Legend
RE: Golf III enesss...(UPDATE felgice 08.07.08)

almir_gr je napisao(la):
Ne znam sto se dosta naroda toliko boji u BiH staviti vece od 16" felge.. 17" nisu uopste prevelike za tricu, nisam jednom vidio kako narod nabacuje 17" na tricu, u nas narod navik'o samo oko 15" i 16" da se vrte feluge, sve iznad svima pretjerano, moje misljenje da su felge odlicne i da 17" uopste nije pretjerano, i da ga spustis par centi sumnjam da bi imao problema tipa da ti zakacaju za blatobrane itd...

Ja sam vozio kola godinu na 17" kama, pola godine na 16" i 4 godine na 15"kama, nisam nikad imao problema sa trapovima, znaci nista sto mi za taj period svakako nebi otislo. Radi se o Audi 80, ipak je to potesko auto.
 
RE: Golf III enesss...(UPDATE felgice 08.07.08)

To ja i govorim, ne znam sto se ovaj "nas" narod toliko boji vecih felgi... U 90% je 15" ili 16" na auta gdje mogu bez problema stati vece felge...
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE felgice 08.07.08)

Fele su sjele samo tako...Jos da je gevinde pa ga zakucat do kraja to bi bilo drama! Nek je sa srecom u daljnim radovima ;)
 
Legend
RE: Golf III enesss...(UPDATE felgice 08.07.08)

@D_dash hehe pa da ,sad su 14-ke zimske naprijed,pa ga zabije a ozada odigne,dok ne sjednu i prednje gume,moram ga tako slikati hehehhe,al stizu one.... :D

pa ja dok sam vidio ove felge ,strasno su mi se svidjele,nisam htjeo napamet nista da radim,prvo sam sve namontirao da probam zapinje li i jesu li mi preteske.......zapne ozada kad se fino natovari al zanemarivo,.......i to cu da rijesim distancerima od 1cm....preko nebi...
A sto se tice vuce,skroz mala je razlika .....nista strasno

i bas se sjecam da si i ti daki nosio 17-ke na 80-tci
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE felgice 08.07.08)

tvrdji ce bit poprilicno,to znam i kod mene su 17",a fala bogu nije se nista ni pokvarilo sto su mu felge vece.a to sto govore da su velke nek govore i meni su govorili prvo velke mu 16",pa onda nabacio 17" i opet velke.to ce ti nas narod uvijek govorit.
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE felgice 08.07.08)

BAs su super leglee.......jos kad prednje nabacis......ufff mrakaa....jedva cekam da vidim!!!!
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE felgice 08.07.08)

Ma super su sjele druze,ti svaki dan napredujes sve vise samo nastavi tako.......pozzzzzz
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE felgice 08.07.08)

Extra izgleda, samo naprijed ;) dosta vise fobije od velikih tockova, neki dan mi frajer trazi felge, reko imam jedne 16"
- "auuuuuuuuuuuuuuuuuuuu pa to ce da RAZVAAALIIII auto"

:D
 
Top