VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
RE: Golf III enesss...(JOS JEDNOM update 09.06.08)

Auuu kako mu je sjeo, ko budali samar!
Jedan od najljepsih golfova sto je moje oko zapazilo.
Idem ti reputaciju povecati :)
 
Legend
RE: Golf III enesss...(JOS JEDNOM update 09.06.08)

heheh hvala svima,nisam bio u SA,kad se pomolim tamo,prvo moram da okupim klapu bh tuning momke i carbonce da vas vis vidim.....;)
 
Član
RE: Golf III enesss...(JOS JEDNOM update 09.06.08)

ucinilo mi se onda, ista trica ko tvoja, isto unutra bez koza... samo javni na forumu kad budes dolazio, valjda i ja do tad sta god promijenim....
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE felgice 08.07.08)

sta si ovo zadimio karambolku?? :lol:

daj nam jos slika :)
 
RE: Golf III enesss...(UPDATE felgice 08.07.08)

daj bolju sliku skroz je loše uslikano slikaj ga sa strane iz profila
 
RE: Golf III enesss...(UPDATE felgice 08.07.08)

na 17ke se preslo, jel:)
dobro mu legle, mada se meni vise svidjaju one stare
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE felgice 08.07.08)

pa kolega super taj tvoj autic ajde ti kod mene na pranje da ja to sredim :D:D:D
 
RE: Golf III enesss...(UPDATE felgice 08.07.08)

uu super je golf,nisam imao priliku da ga prije vidim iz razloga sto sam novi clan pa ne vidje temu ranije!

uglavnom super je golf,nema sta,jedino da si bar umjesto roHre pravu stvar stavio,ali et :D

felge su super,samo daj bolju sliku,ova nista ne valja:)
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE felgice 08.07.08)

ma pravo su mu sjele :) odmah izgleda auto ljepse na cesti,komso jel sad tvrdji na tim gumama,cekaj da stavis prednje pa ces vidjeti :)
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE felgice 08.07.08)

al meni je najzesce kad prodjes kraj sony-ja..bas tako ja jednom sjedim na terasi ides ti i muzika ono ubija,trese sve:D a dzaficev crveni seat stoji uvijek parkiran i cim prodjes ti alarm u seata se pali on mora izlaziti iz zgrade i gasiti..haha :D:D inace golf je lijep:)
 
Legend
RE: Golf III enesss...(UPDATE felgice 08.07.08)

@adem jeste malo tvrdji komso,a visi profil nebi stavljao jebat ga onda......sad mi pase popunilo mi je one rupetine vise tockova.....

@hari ........ e to nisam znao,necu vise odvrcati tamo da mi nej......... hehehhehe
 
Top