VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Legend
hvala ljudi , drago mi je da vam se svidja ;)
hah a vec kujem planove , morat cu malo na tehnickom da izvedem neku budalestinu , do sad je uvijek patnja bila :cool:

sto se koze tice ,radi mi majstor u bihacu , Damir firma Dekor .... sad ne sjecam se jer se dio po dio radio , a onako nije pre skup ni pre jeftin ali dobro covjek radi
 
Boljeg i ljepseg golfa u Bosni cjeloj nisam vidjeo, druze sve pohvale pogotovo mi se svidja ovo sta si radio sa motornog prostora prosto nevjerovatno svaka cast.
Bio sam neki dan u Cazinu kupio felge od nekog policajca ''Sulejman'' mu je ime :)
LP ;)
 
Član
A je perverzija nemam rijeci stvarno svaka cast ;);) Auto za pozeljeti a jel te puno kostao AIR RIDE ?
 
Član
Svaka ti cast za ovo prijatelju, jer ovo sve je bar za klasu vise od 90% trojki koje se kod nas rade.
(Ne mislim omalovazavati nečiji trud ili auto)
 
Član
Jel smrzlo auto na podu :lol:
Gepek je vrh, možda krom strut bar ili neki detalj još fali da upotpuni gepek, mada mislim da ti to nećeš ostaviti na onome... Čekamo US gadgets i stavljamo Golfa na youjizz :D I da ti priznam da sam, skino par slika za wallpaper :D
 
Član
ja kurva....vidi njega sta radi :lol::lol::lol:


gepek je predivan:icon_eek:

samo odradi i zadnju stranu sjedista u ovu boju da bude "bonbonce" :D
 
Legend
hvala momci
pa kazem nisam zavrsio puki
ide inox strut nazad , i zadnji dio uz sjedista .... dok stignem ;)
 
Član
Kakav auto, stvarno jedno savrsenstvo. Ne zna covjek vise sta bih rekao. Iskreno, ja imam jedan prijedlog, ne znam koliko bi ti se svidio. Skupljao bih kes za Nardi Classico volan, trokraki drveni, kao ovaj sa slike ispod, i naravno ovi kraci full polirani do visokog sjaja. Mislim da bi se perfektno uklopio uz tvoje boje, a ujedno i u taj oldschool vid german style-a. Uz to naravno potrudi se da stavis ove nove tablice :p

2sbnwxx.jpg
 
Top