VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
ne znam to ove felge ne odradis makar srce felge u tirkizno plavu..nenako mi na bijelo ta boja najvise vuce..;)
 
Legend
pukim48 je napisao(la):
svaka cast, sto bi se reklo: "jedno ali vrijedno" :cool::cool::cool:
podugo se ceka na novi "update" ali kad bude, bude da valja ;)
a sto se tice planova, svaka ti zlata vrijedi :D

samo naprijed i da se sledece sezone vise druzimo ;)

ooo legendo moja,polako cemo ali da bude ok , hvala ti , a moramo moramo , ove godine i nismo nesto jer gdje god da se ode puno raje puno sa svakim se stane a ja i ti po malo , bice aBd do godine vise prilike

soffa je napisao(la):
ne znam to ove felge ne odradis makar srce felge u tirkizno plavu..nenako mi na bijelo ta boja najvise vuce..;)

ima milion varijanti , dugo sam razmisljao , naj manje ima ovakvih i bas zato sam to i uradio ..... doduse naj teza varijanta ali se meni naj vise svidja

zlajaaa je napisao(la):
Joooooooooooj što nam ovo radiš...

necu viseee :lol: :cool:
 
Član
malo je rec perverzija od auta boga mi ... stvarno druze skidam ti kapu jer ovako temeljit projekat nisam mozda cak nikad kod nas vidio ... svaka cast!
 
Legend
eddo je napisao(la):
malo je rec perverzija od auta boga mi ... stvarno druze skidam ti kapu jer ovako temeljit projekat nisam mozda cak nikad kod nas vidio ... svaka cast!

hvala druze , trudim se sve pokriti ,pa polako ali kako treba

dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Pretpostavljam koji je update. A za golfa nemam rijeci :icon_sad: :cool:

eto to je to , pa idemo dalje , hvala druze

melvin je napisao(la):
Po koji puta savrsenstvo, ostavi ga zauvijek kod sebe ;)

stari ga je novog kupio , ne znam....... nedaj Boze ali ne znam sta bi moralo biti , na prodaju ni sekunde nikad nisam pomislio niti cu , aBd boljih auta ali neka ovog pored toga

Dejan 16v je napisao(la):
Mislim,sta reci!:cool:

koju poruku poslati :lol: ...... hvala druze

Skrabo je napisao(la):
melvin je napisao(la):
Po koji puta savrsenstvo, ostavi ga zauvijek kod sebe ;)

Taman psoao reci,ako ga prodas......:D :D
stvarno kad gledas ove slike mine te zelja za autom,voznjom.Bas ekstra :icon_biggrin:

tako i volim druze , trebat ce zimu izdrzati :cool:
 
Član
Jest da i ja volim svog ali tako nisam ni blizu ;)
Prelazim brze preko lezecih,ne cuvam toliko kao u pocetku :D
Ali naravno moj se nemoze porediti sa tvojim.Zato dok nije zima :123: :123:
 
Član
Stvarno preljep Golf ,najvise mi se svidja pedantnost i urednost a motorni prostor ostavlja bez daha :icon_eek: svaka cast.
 
Znas vec sta mislim za tvoje auto , a jedina zamjerka je poklopci ovi Brembo , ja se nadam da ce tu nekad sjesti prava kljesta inace na ovako pedantan projekat i pun rijetki i skupih stvari staviti neko djecije smece mi nije tvoj stil al ebi ga nadam se da ces skinuti :cool:
 
Legend
saleee je napisao(la):
Ja cekam sledeci update pa cu komentarisati...:cool:

:cool::cool::cool:

GTI FAN je napisao(la):
Stvarno preljep Golf ,najvise mi se svidja pedantnost i urednost a motorni prostor ostavlja bez daha :icon_eek: svaka cast.

hvala druze

Little Dragon je napisao(la):
Znas vec sta mislim za tvoje auto , a jedina zamjerka je poklopci ovi Brembo , ja se nadam da ce tu nekad sjesti prava kljesta inace na ovako pedantan projekat i pun rijetki i skupih stvari staviti neko djecije smece mi nije tvoj stil al ebi ga nadam se da ces skinuti :cool:

slazem se druze , kao sto sam vec prije rekao , .....ne volim ove ĐIĐI MIĐI stvari al ...........:D:lol:
prvi razlog je sto njegova kociona kljesta farbam pa se oguba , pa skidaj farbu pa se oguba pa opet , pa ruzno i onda mi je ovo bila solucija da to rijesim , ne mogu to gledati nikako gadi mi se ....

drugi razlog je samo sto su bbs guste pa ne upada toliko u oci , a lako oprati i ne izgleda uopste lose jer bas i nije previse uocljivo al opet nesto se ono .... istice

u planu mi je samo kupiti busene ventilirajuce diskove , a sad da idem na "prave" kocnice nemam potrebe ,...osim ako se ne promijeni motor a to nece biti na skoro , al bice aBd
 
Top